ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання Комітету Верховної Ради України

з питань свободи слова

20 грудня (середа) 2023 року

 

1. Про звернення президента державного підприємства «НАЕК «Енергоатом» Петра Котіна щодо розгляду можливості внесення змін до Закону України «Про медіа» у частині надання прав експлуатуючій організації (оператору) ядерних установок бути суб’єктом у сфері друкованих, аудіовізуальних медіа та онлайн-медіа.

2. Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за використання публічних коштів посадовими особами розпорядниками та одержувачами коштів державного та місцевих бюджетів, підприємств державного та комунального сектора економіки (реєстр. № 10255 від 13.11.2023р., внесений народними депутатами України І. Шинкаренком,  Д. Арахамією, Я.Юрчишиним та іншими).

3. Проект Закону про організацію належного рівня медичного забезпечення Збройних Сил України (реєстр. № 10343 від І.Совсун, М. Безуглою, Я. Юрчишиним та іншими).

4. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист (реєстр. № 10313 від 4.12.2023р., внесений народними депутатами України Д.Арахамією, О. Завітневичем, Я. Юрчишиним та іншими).

5. Про лист Голови Верховної Ради України Р. Стефанчука щодо надання пропозицій до Плану законопроектної роботи на 2024 рік.

          6. Різне.

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку