ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання Комітету Верховної Ради України

з питань свободи слова

08 грудня 2023 року

 

1. Про звернення президента державного підприємства «НАЕК «Енергоатом» Петра Котіна щодо розгляду можливості внесення змін до Закону України «Про медіа» у частині надання прав експлуатуючій організації (оператору) ядерних установок бути суб’єктом у сфері друкованих, аудіовізуальних медіа та онлайн-медіа.

2. Про звернення Михайла Безщасного щодо можливого порушення Національним антикорупційним бюро України вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».                                

3. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист (реєстр. № 10313 від 04.12.2023р., внесений народними депутатами України Д.Арахамією, О.Завітневічем та іншими).

4. Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до держав – членів Європейського Союзу та інституцій Європейського Союзу щодо підтримки відкриття переговорів про вступ України до Європейського Союзу (реєстр. № 10315 від 05.12.2023р., внесений народними депутатами України Р.Стефанчуком, О.Корнієнком, О.Кондратюк та іншими).

5. Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Європейської Ради та держав - членів Європейського Союзу щодо підтримки Рекомендації Європейської Комісії про початок переговорів про вступ України до Європейського Союзу (реєстр. № 10316 від 05.12.2023р., внесений народними депутатами України П.Порошенком, І.Геращенко та іншими).

6. Проект Закону про ратифікацію Конвенції Ради Європи про спільне кінематографічне виробництво (переглянутої) (реєстр. № 0236 від 28.11.2023р., внесений Президентом України).

7. Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання" (реєстр. № 10296 від 27.11.2023р., внесений народним депутатом України О.Устіновою).   

8. Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання" (реєстр. № 10306 від 29.11.2023р., внесений народним депутатом України І.Геращенко).

9.   Про затвердження заяв та звернень Комітету з питань свободи слова.

10. Різне.

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку