04 березня 11:02
Заява Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова докладніше
18 лютого 08:58
Довідка Національної поліції України про стан розслідування правопорушень, пов’язаних з перешкоджанням законній професійній діяльності журналістів докладніше
02 жовтня 11:57
Увага!!! Комітет розпочав роботу з питань підготовки до проведення парламентських слухань докладніше
30 червня 10:39
Звернення Комітету щодо присутності журналістів на масових заходах посилання...
19 червня 12:38
Засідання Комітету 17 червня 2020 року докладніше
09 червня 10:02
Звернення Комітету щодо побиття української журналістки "Голосу Америки" Христини Шевченко посилання...
03 червня 09:57
Комітет сформував позицію щодо запропонованої Програми діяльності Уряду докладніше
04 травня 12:27
Комітет відреагував на порушення професійної журналістської діяльності 29 квітня 2020 року поруч з будівлею Уряду України докладніше
18 лютого 17:09
17 лютого 2020 року у приймальні Верховної Ради України провела особистий прийом громадян голова підкомітету з питань права громадян на інформацію Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова Тетяна Циба посилання...
28 січня 09:54
14 січня 2020 року Парламент прийняв Постанову про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення" докладніше
01 листопада 16:02
Комітет затвердив порядок проведення парламентських слухань «Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення» докладніше
04 червня 2020, 10:01

Протокол №21 від 19.05.2020

 

                                    Комітет з питань свободи слова

 

 

 

                                                                                               21

 

                                                                                      19           травня          20

 

    

вул. М.Грушевського, 5, кулуари, 2-й поверх

                                                                                      

                                                                              

                                                                        о 12 год. 00 хв.

 

                                           

                                           

           Головує:  Голова Комітету ШУФРИЧ Н.І.

 

           Присутні народні депутати України: ШВЕЦЬ С.Ф., ЦИБА Т.В., БРАГАР Є.В., МОТОВИЛОВЕЦЬ А.В.

 

 Від секретаріату Комітету на засіданні присутні: керівник секретаріату Комітету М.Козлов, головні консультанти секретаріату Комітету Д.Чоловський, С.Самойленко.

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ 

1. Про проект Постанови про Програму діяльності Кабінету Міністрів України (реєстр. № 3330 від 13.04.2020р., внесений Кабінетом Міністрів України).

2. Про звернення голови Тальнівської районної ради Валентини Любомської стосовно надання роз’яснення частини другої статті 9 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», щодо оренди приміщень, які перебувають у державній або комунальній власності.                             

 

Порядок денний затверджено одноголосно.

 

Слухали: 1. Слухали інформацію Голови Комітету Н.Шуфрича про проект Постанови про Програму діяльності Кабінету Міністрів України (реєстр. № 3330 від 13.04.2020р., внесений Кабінетом Міністрів України).

 

Виступили:  ШУФРИЧ Н.І.

 

Вирішили:

 

Розглянувши проект Постанови про Програму діяльності Кабінету Міністрів України (реєстр. № 3330 від 13.04.2020р., внесений Кабінетом Міністрів України), Комітет вирішив:

 

  Запропонувати Комітету з питань економічного розвитку рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні проект Постанови про Програму діяльності Кабінету Міністрів України (реєстр. № 3330 від 13.04.2020р., внесений Кабінетом Міністрів України) повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

 

 Рішення прийнято одноголосно.
 

Слухали: 2. Слухали інформацію Голови Комітету Н.Шуфрича про звернення голови Тальнівської районної ради Валентини Любомської стосовно надання роз’яснення частини другої статті 9 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», щодо оренди приміщень, які перебувають у державній або комунальній власності.

 

Виступили:  ШУФРИЧ Н.І., ШВЕЦЬ С.Ф., БРАГАР Є.В., ЦИБА Т.В., МОТОВИЛОВЕЦЬ А.В.

 

Вирішили:

 

Розглянувши звернення голови Тальнівської районної ради Валентини Любомської стосовно надання роз’яснення частини другої статті 9 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», щодо оренди приміщень, які перебувають у державній або комунальній власності,  Комітет вирішив:

 

  Секретаріату Комітету підготувати роз’яснення Тальнівсьсій районній раді узгодивши їх з заступником Комітету Є.Брагаром та секретарем Комітету С.Швецем.

 

 Рішення прийнято одноголосно.

 

 Народний депутат України С.Швець залишив засідання Комітету.

 

Різне.

 

Голова Комітету Н.Шуфрич наголосив, що за інформаціїю, яка була відображена у засобах масової інформації, після проведення інтерв’ю Дмитра Гордона з Ігорем Гіркіним та з колишньою «прокуроркою» анексованою Росією Криму Наталією Поклонською, кілька десятків людей біля приміщення редакції видання «Гордон» влаштували протест та вчинили хуліганські дії.

Після обговорення члени Комітету вирішили:

 

Народним депутатам ознайомитися з даним інцидентом та підготувати звернення до Міністра внутрішніх справ України А.Авакова з проханням вивчити обставини даної події на предмет можливого втручання у діяльність журналістів видання «Гордон».

 

 Голосували:  “за” – 3

                                   проти – 0

                                   утримались – 1

  Рішення прийнято.

 


Голова Комітету                                             Нестор ШУФРИЧ

  


Секретар Комітету                                         Сергій ШВЕЦЬ