![](/images/news/1703003584-949.jpg)
19 грудня 2023 року заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова Євгеній Брагар взяв участь у презентації першого в Україні дослідження «Гендерний профіль українських медіа».
Пан Євгеній поділився думкою, що перевага жінок в журналістиці викликана тим, що їх ця професія приваблює більше, ніж чоловіків.
![](/images/news/410963666_24351830657798925_2664396962406101385_n.jpg)
«Панівні посади в медіа, керівники телеканалів та значна більшість зіркових ведучих це чоловіки, пов'язано це з тим, що українське суспільство в багатьох випадках є традиційним. Але з часом це змінюється, і ми докладаємо зусиль, щоб українське суспільство рухалось вперед і щоб жінок сприймали як професійних співробітників, а не як домогосподарок», – сказав заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова.