23 лютого 14:32
Оголошення для інститутів громадянського суспільства! докладніше
16 лютого 11:12
З Днем військового журналіста! докладніше
02 лютого 15:20
Засудження репортажу журналіста суспільного мовника Німеччини ZDF Арміна Кьорпера докладніше
24 січня 10:20
Журналістка видання «Накипіло» Анна М’ясникова отримала поранення внаслідок удару росії по Харкову 23 січня 2024 року докладніше
19 січня 15:28
Привітання Комітету з питань свободи слова колективу Суспільного мовлення докладніше
18 січня 12:03
Знімальна група "Крим.Реалії" потрапила під артилерійський обстріл у районі Роботино докладніше
18 січня 09:54
Офіційна позиція Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова щодо атак на журналістів докладніше
05 січня 11:18
10 січня відбудеться лекція голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова докладніше
23 грудня 10:48
Ведучий «24 Каналу» Олексій Печій використав відрядження на саміт Європейської ради та залишився за кордоном докладніше
19 грудня 20:00
Участь заступника голови Комітету з питань свободи слова Є.Брагара у презентації першого в Україні дослідження «Гендерний профіль українських медіа» докладніше
19 грудня 19:45
Зустріч голови Комітету з представниками Національної спілки журналістів України докладніше
19 грудня 2023, 19:45

Зустріч голови Комітету з представниками Національної спілки журналістів України

19 грудня 2023 року відбулась робоча зустріч голови Комітету з питань свободи слова з керівництвом Національної спілки журналістів України.
"Сьогодні вперше завітав до НСЖУ в якості голови Комітету з питань свободи слова. Дійсно продуктивний ранок: обговорив поточні виклики з керівництвом спілки та взяв участь у презентації бронежилетів для журналісток. Отже, про головне.
����Журналісти важливі. Повністю поділяю цей слоган НСЖУ. Наші медійники працювали під час страшної пандемії та активно висвітлюють російсько-українську з 2014-го року. Докладу зусиль для того, аби наші журналісти та журналістки були захищені в тих площинах, де захист їм може забезпечити держава.
Є питання щодо доступу наших та іноземних кореспондентів до лінії фронту. Кінцеве рішення — завжди за військовим командуванням. Я поважаю інформаційну безпеку війська, вона в пріоритеті. Але важливо зрозуміти: саме за Україною має бути ініціатива у висвітленні цієї війни. Від цього буде залежати бачення нашої ситуації у світі.
Медіа надважливі у прифронтових та деокупованих територіях. Комунікації можуть бути просто зруйновані через російську агресію, тому для окремих міст та сіл головним джерелом інформації стали місцеві газети. «Вісті Снігурівщини», «Вісті Барвінківщини», «Зоря» (Лиманщина), «Вперед» (Бахмут) відіграли важливу роль у донесенні українських меседжів.
����Лише 9 з 18.000 членів НСЖУ пішли на співпрацю з ворогом. Наші медійники зазнавали утисків та переслідувань, опинялися в полоні, але були вірні професії та країні. В окупантів було дуже багато проблем, коли вони намагалися знайти пропагандистів з-поміж наших журналістів, і їм це не вдавалося. Заслуговує на безмежну повагу." - повідомив Ярослав Юрчишин.