21 вересня 12:51
19 вересня російський безпілотник у Запорізькій області влучив в авто знімальної групи шведських журналістів каналу TV4 докладніше
04 серпня 10:10
Комітет з питань свободи слова з великою скорботою інформує про трагічну загибель української медійниці Аліни Поліковської докладніше
03 серпня 11:30
Інформація про звернення громадян, які надійшли до Комітету з питань свободи слова у період з першого півріччя 2023 року докладніше
24 липня 12:15
У боях за Україну загинув журналіст Дмитро Рибаков докладніше
20 липня 18:30
Пам'яті журналіста Павла Шеремета докладніше
06 червня 10:18
З Днем журналіста! докладніше
17 травня 12:10
На фронті під Бахмутом загинув фотограф Денис Кривий докладніше
03 травня 10:00
Привітання із Всесвітнім днем свободи преси! докладніше
01 травня 10:05
У боях за Бахмут загинув журналіст і військовий Володимир Мукан докладніше
27 квітня 09:15
Під Херсоном загинув український фіксер Богдан Бітік докладніше
27 квітня 09:00
Під Херсоном поранили італійського журналіста видання "La Repubblica" докладніше
20 липня 2023, 18:30

Пам'яті журналіста Павла Шеремета

 

Сьогодні, зі смутком у серцях, ми вшановуємо пам’ять видатного журналіста та громадського діяча Павла Шеремета, який став жертвою жахливого злочину, замаху на свободу слова. Його загибель стала надзвичайною трагедією для всієї журналістської спільноти України.

Павло Шеремет був яскравою та непохитною особистістю. Він плекав професійний етичний кодекс, віддавав перевагу об’єктивності та правдивості у своїх матеріалах. Його розслідування та репортажі завжди були на високому рівні і вони часто змушували суспільство задуматись над проблемами, які вимагали уваги. Павло Шеремет не боявся переслідувань та загроз життю, він залишався непохитним у своїй місії.

Ми сьогодні можемо сказати, що цей злочин став однією з найбільш непростих справ у розслідуванні злочинів проти журналістів в Україні. На наш жаль, суспільство досі не знає результатів.

Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова надасть усі можливі ресурси для допомоги у виявленні та притягненні компетентними органами до відповідальності винних осіб, незалежно від їхнього статусу.

Внесок Павла Шеремета у розвиток української суспільства залишиться незабутнім і ми маємо зобов’язання забезпечити, щоб справедливість стала переможцем у цій складній справі.

Пам’ять про Павла Шеремета надихає нас продовжувати працювати над зміцненням свободи слова, захистом прав журналістів та створенням умов для розвитку вільної та професійної журналістики в Україні.  

З пам’яттю про Павла Шеремета та глибокою повагою до всіх журналістів, що ризикують своїм життям заради правди, ми схиляємо голови перед усіма колегами.