21 вересня 12:51
19 вересня російський безпілотник у Запорізькій області влучив в авто знімальної групи шведських журналістів каналу TV4 докладніше
04 серпня 10:10
Комітет з питань свободи слова з великою скорботою інформує про трагічну загибель української медійниці Аліни Поліковської докладніше
03 серпня 11:30
Інформація про звернення громадян, які надійшли до Комітету з питань свободи слова у період з першого півріччя 2023 року докладніше
24 липня 12:15
У боях за Україну загинув журналіст Дмитро Рибаков докладніше
20 липня 18:30
Пам'яті журналіста Павла Шеремета докладніше
06 червня 10:18
З Днем журналіста! докладніше
17 травня 12:10
На фронті під Бахмутом загинув фотограф Денис Кривий докладніше
03 травня 10:00
Привітання із Всесвітнім днем свободи преси! докладніше
01 травня 10:05
У боях за Бахмут загинув журналіст і військовий Володимир Мукан докладніше
27 квітня 09:15
Під Херсоном загинув український фіксер Богдан Бітік докладніше
27 квітня 09:00
Під Херсоном поранили італійського журналіста видання "La Repubblica" докладніше
06 червня 2023, 10:18

З Днем журналіста!

 

Шановні журналісти!

 

Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова звертається до Вас з найщирішими вітаннями з нагоди Дня журналіста.

У цей особливий день, коли ми відзначаємо Вашу непересічну роль у розвитку суспільства, ми не можемо оминути складну реальність, з якою стикається наша країна, зазнаючи агресії з боку росії.

На превеликий жаль, з початку війни, журналісти стали жертвами актів насильства та репресій, які призвели до великої кількості загиблих, що є безповоротною втратою для світової журналістики.

В першу чергу Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова висловлює глибокі співчуття родинам та колегам загиблих журналістів з приводу втрати своїх рідних, близьких та колег.

Варто констатувати, що в цей час Ваша професійна мужність, відвага та незалежність набули особливого значення. Ви, як об’єктивні спостерігачі подій, стоячи на захисті нашої національної свободи, надаєте правду світу, розкриваючи правдиве обличчя агресора.

Ми вдячні Вам за Вашу безстрашну роботу в умовах загрози та обмежень. Ваші розслідування, аналітичні статті та репортажі не тільки допомагають українському народові зрозуміти ситуацію, але й привертають увагу міжнародного співтовариства до кризи, що триває на нашій землі.

Ми горді мати таких журналістів, які не бояться стати на передову, які готові віддати життя заради донесення правди, фактів та історії про перебіг збройного конфлікту, який призвів до тисяч жертв і безлічі порушень норм міжнародного гуманітарного права.

Ваша відданість професії і віра в справедливість допомагають утверджувати цінності демократії та свободи слова в Україні.

Ми хочемо висловити нашу повну підтримку Вам і Вашій роботі. Бажаємо Вам незламної волі, креативності та безпеки під час виконання Вашої важливої роботи.

Нехай Ваша праця несе світло інформації та розуміння в серця наших співвітчизників. Бережіть себе, продовжуйте розповідати правду і разом ми зможемо побудувати краще майбутнє для України.

З повагою, Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова.