Анонси подій

Перейти до розділу
02 вересня 14:30
2 вересня 2020 року відбудеться чергове засідання Комітету з питань свободи слова докладніше
30 червня 10:39
Звернення Комітету щодо присутності журналістів на масових заходах посилання...
19 червня 12:38
Засідання Комітету 17 червня 2020 року докладніше
09 червня 10:02
Звернення Комітету щодо побиття української журналістки "Голосу Америки" Христини Шевченко посилання...
03 червня 09:57
Комітет сформував позицію щодо запропонованої Програми діяльності Уряду докладніше
04 травня 12:27
Комітет відреагував на порушення професійної журналістської діяльності 29 квітня 2020 року поруч з будівлею Уряду України докладніше
18 лютого 17:09
17 лютого 2020 року у приймальні Верховної Ради України провела особистий прийом громадян голова підкомітету з питань права громадян на інформацію Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова Тетяна Циба посилання...
28 січня 09:54
14 січня 2020 року Парламент прийняв Постанову про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення" докладніше
01 листопада 16:02
Комітет затвердив порядок проведення парламентських слухань «Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення» докладніше
31 жовтня 13:12
Підготовка до парламентських слухань наближається до фінішної прямої докладніше
18 жовтня 10:22
Захист прав журналістів став основною темою засідання Комітету 16 жовтня 2019 року докладніше
18 вересня 18:28
Комітет: належна реалізація професійних прав журналістів є головною запорукою забезпечення свободи слова в Україні докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Протоколи засідань Комітету 2018 рік

16 березня 2018, 09:31

Протокол № 82 від 14.03.2018

   

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики

  

                                                                                                82

 

                                                                                           14          березня           18    

 

                                                            вул. М.Грушевського 18/2,  кімн. № 12

                                                          

                                                                         о 14 год. 30 хв.

 

                                                              

           Головує:   Голова Комітету СЮМАР В.П.

 

Присутні народні депутати України: ЧЕРВАКОВА О.В., ОПАНАСЕНКО О.В., ВИСОЦЬКИЙ С.В., СОЧКА О.О., ОНУФРИК Б.С., ШВЕРК Г.А., СЕВРЮКОВ В.В., БЕНДЮЖЕНКО Ф.В., СТЕЦЕНКО Д.О., ПАВЛЕНКО Ю.О.

  

Відсутні народні депутати України:   КОНДРАТЮК О.К.,  АБДУЛЛІН О.Р.

 

На засідання запрошені: Артеменко Юрій Анатолійович – Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення; Герасим’юк Ольга Володимирівна – перший заступник Голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення; Фещук Уляна Юріївна – заступник Голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення; Ільяшенко Олександр Борисович – відповідальний секретар Голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення; Коваль Валентин Юрійович – член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення; Костинський Сергій Анатолійович – член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення; Черниш Олег Миколайович – член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення; Шевчук Микола Миколайович – заступник Керівника Апарату Верховної Ради України; Тарабукін Олексій Юрійович – завідувач сектору стратегічних комунікацій Міністерства інформаційної політики України; Клітна Наталія Іванівна – віце-президент Асоціації провласників та постачальників контенту; Остапа Світлана Віталіївна – інтернет-видання ГО «Детектор медіа»; Гріцак Костянтин Іванович – секретар Громадської ради при Комітеті з питань свободи слова та інформаційної політики, директор департаменту зовнішніх зав’язків та правових питань компанії Воля; Закусило Маряна – інтернет-видання ГО «Детектор медіа»

 

Присутні: керівник секретаріату Комітету М.Козлов, головні консультанти секретаріату Комітету Л.Блищик, П.Селецький, М.Андріуца, Я.Глиняна, С.Самойленко.

 

 Ведеться стенограма та аудіозапис засідання.

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ      

 

1. Про розгляд Звіту Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2017 рік.

          

Порядок денний затверджено одноголосно.

 

 Слухали: 1. Слухали інформацію Голови Комітету В.Сюмар про розгляд Звіту Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2017 рік.

                          

     Виступили: ЧЕРВАКОВА О.В., ШВЕРК Г.А., ПАВЛЕНКО Ю.О., ОПАНАСЕНКО О.В., ОНУФРИК Б.Р., СЕВРЮКОВ В.В., АРТЕМЕНКО Ю.А., ГЕРАСИМЮК О.В., ФЕЩУК У.Ю., ІЛЬЯШЕНКО О.Б., КОВАЛЬ В.Ю., КОСТИНСЬКИЙ С.А., ЧЕРНИШ О.М., КЛІТНА Н.І.

 

 

Відкриваючи засідання Комітету Вікторія Сюмар наголосила, що Звіт є детальним, мова його професійна, не політизована. Вона додала, що на засіданні присутня вся Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення у повному складі та запросила Голову Нацради Юрія Артеменка до слова.

 

Юрій Артеменко представляючи Звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2017 рік відзначив, що регуляторний орган у минулому році працював над створенням ефективної системи захисту інформаційного простору України. Крім цього, регулятор сприяв організаційному забезпеченню реформування Національної суспільної телерадіокомпанії України, контролював виконання мовниками та провайдерами програмної послуги норм законів щодо прозорості медіа власності, розкриття інформації про кінцевих бенефіціарів (контролерів) та пов’язаних осіб.

 

У числі головних завдань Національної ради, за словами її очільника, було забезпечення виконання законодавчих норм щодо збільшення частки вітчизняного продукту в ефірі українських радіостанцій та норм, які регламентують частку україномовних передач на вітчизняному телебаченні У активі Національної ради є чимало зробленого по відновленню мовлення на територіях Донецької та Луганської областей, що прилягають до зони ведення АТО.

 

Вікторія Сюмар передаючи головування засідання першому заступнику Ользі Черваковій запропонувала колегам ухвалити рішення - рекомендувати Верховній Раді України за підсумками розгляду Звіт Національної ради за 2017 рік взяти до відома.

  

Народний депутат України В.Сюмар залишила засідання Комітету.

 

 В ході тривалого обговорення члени Комітету та громадськість також торкнулися багатьох проблем, які стосуються регуляторної діяльності Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

  

Народні депутати  Ф.Бендюженко та О.Сочка залишили засідання Комітету.

  

Підсумовуючи перший заступник Голови Комітету Ольга Червакова запропонувала підтримати пропозицію В.Сюмар взяти Звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення до відома.

 

  

         Вирішили:

 

         Розглянувши Звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2017 рік, Комітет вирішив:

 

рекомендувати Верховній Раді України Звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2017 рік взяти до відома.

 

Рішення прийнято одноголосно.

 

          Стенограма засідання Комітету додається.

 

 

  

Голова Комітету                                              Вікторія СЮМАР

 

  

 

 

Секретар Комітету                                          Олена КОНДРАТЮК