04 березня 11:02
Заява Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова докладніше
18 лютого 08:58
Довідка Національної поліції України про стан розслідування правопорушень, пов’язаних з перешкоджанням законній професійній діяльності журналістів докладніше
02 жовтня 11:57
Увага!!! Комітет розпочав роботу з питань підготовки до проведення парламентських слухань докладніше
30 червня 10:39
Звернення Комітету щодо присутності журналістів на масових заходах посилання...
19 червня 12:38
Засідання Комітету 17 червня 2020 року докладніше
09 червня 10:02
Звернення Комітету щодо побиття української журналістки "Голосу Америки" Христини Шевченко посилання...
03 червня 09:57
Комітет сформував позицію щодо запропонованої Програми діяльності Уряду докладніше
04 травня 12:27
Комітет відреагував на порушення професійної журналістської діяльності 29 квітня 2020 року поруч з будівлею Уряду України докладніше
18 лютого 17:09
17 лютого 2020 року у приймальні Верховної Ради України провела особистий прийом громадян голова підкомітету з питань права громадян на інформацію Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова Тетяна Циба посилання...
28 січня 09:54
14 січня 2020 року Парламент прийняв Постанову про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення" докладніше
01 листопада 16:02
Комітет затвердив порядок проведення парламентських слухань «Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення» докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Протоколи засідань Комітету 2019 рік

16 травня 2019, 12:34

Протокол № 112 від 15.05.2019

 

 

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики

 

 

 

                                                                                                112

 

                                                                                          15         травня            19    

 

                                                                    вул. М.Грушевського, 5,

                                                                            кулуари, 3-й поверх

                                                        

                                                                        о 12 год. 00 хв.

 

  

                                                   

           Головує:   Голова Комітету СЮМАР В.П.

 

Присутні народні депутати України:  ЧЕРВАКОВА О.В.,     ОНУФРИК Б.С., СТЕЦЕНКО Д.О., ОПАНАСЕНКО О.В., СЕВРЮКОВ В.В., ВИСОЦЬКИЙ С.В., СОЧКА О.О., ПАВЛЕНКО Ю.О., БЕНДЮЖЕНКО Ф.В.

 

Відсутні народні депутати України:   АБДУЛЛІН О.Р., КОНДРАТЮК О.К., ШВЕРК Г.А.

 

На засіданні присутні: Довгунь Степан Зіновійович – заступник начальника Головного слідчого управління Національної поліції України.

 

Від секретаріату Комітету на засіданні присутні: керівник секретаріату Комітету М.Козлов, головні консультанти секретаріату Комітету Л.Блищик, М.Андріуца, І.Гриценко; С.Самойленко.

 

 

 

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ    

 

1. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» щодо вдосконалення конкурсної процедури (реєстр. № 10268 від 26.04.2019р., внесений народними депутатами України В.Севрюковим, Д.Стеценком, О.Черваковою, О.Кондратюк, Г.Шверком).                    

2. Про побиття 4 травня ц.р. у місті Черкасах журналіста Вадима Комарова.

                     

         Порядок денний затверджено одноголосно.

 

 

Слухали: 1. Слухали інформацію члена комітету В.Севрюкова про проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» щодо вдосконалення конкурсної процедури (реєстр. № 10268 від 26.04.2019р., внесений народними депутатами України В.Севрюковим, Д.Стеценком, О.Черваковою, О.Кондратюк, Г.Шверком).

 

 

Виступили:   СЮМАР В.П., ВИСОЦЬКИЙ С.В., ОНУФРИК Б.С.

 

Вирішили:

 

Розглянувши проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» щодо вдосконалення конкурсної процедури (реєстр. № 10268 від 26.04.2019р., внесений народними депутатами України В.Севрюковим, Д.Стеценком, О.Черваковою, О.Кондратюк, Г.Шверком), Комітет вирішив:

 

         Рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» щодо вдосконалення конкурсної процедури (реєстр. № 10268 від 26.04.2019р., внесений народними депутатами України В.Севрюковим, Д.Стеценком, О.Черваковою, О.Кондратюк, Г.Шверком) прийняти за основу та в цілому.

 

 

Рішення прийнято одноголосно.

 

 

 

Слухали: 2.  Слухали інформацію Голови Комітету В.Сюмар про побиття 4 травня ц.р. у місті Черкасах журналіста Вадима Комарова.

 

 

Виступили:  СЕВРЮКОВ В.В., ЧЕРВАКОВА О.В., ОПАНАСЕНКО О.В., ОНУФРИК Б.С., ПАВЛЕНКО Ю.О., ДОВГУНЬ С.З.

 

В.Сюмар наголосила, що на засіданні присутній заступник начальника Головного слідчого управління Національної поліції України Довгунь Степан Зіновійович, який проінформує про стан розгляду справи щодо побиття 4 травня ц.р. у місті Черкаси журналіста Вадима Комарова.

 

С.Довгунь повідомив, що справа розслідується Черкаським обласним управлінням Національної поліції, а Головне слідче управління Національної поліції України тримає цю справу на контролі. Він додав, що на даний час потерпілий не допитаний через стан здоров’я, триває розслідування та ряд слідчих заходів, зокрема, проходить експертиза вилученої оргтехніки.

Також доповідач додав, що серед інших розслідується версія пов’язана з професійною діяльністю журналіста.

 

Головуюча на засіданні В.Сюмар підкреслила, що Комітет стурбований фактом побиття журналіста Вадима Комарова і надалі триматиме це питання на контролі.

 

 

 

Голова Комітету                                              Вікторія СЮМАР

 

 

 

Секретар Комітету                                          Олена КОНДРАТЮК