Анонси подій

Перейти до розділу
02 вересня 14:30
2 вересня 2020 року відбудеться чергове засідання Комітету з питань свободи слова докладніше
30 червня 10:39
Звернення Комітету щодо присутності журналістів на масових заходах посилання...
19 червня 12:38
Засідання Комітету 17 червня 2020 року докладніше
09 червня 10:02
Звернення Комітету щодо побиття української журналістки "Голосу Америки" Христини Шевченко посилання...
03 червня 09:57
Комітет сформував позицію щодо запропонованої Програми діяльності Уряду докладніше
04 травня 12:27
Комітет відреагував на порушення професійної журналістської діяльності 29 квітня 2020 року поруч з будівлею Уряду України докладніше
18 лютого 17:09
17 лютого 2020 року у приймальні Верховної Ради України провела особистий прийом громадян голова підкомітету з питань права громадян на інформацію Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова Тетяна Циба посилання...
28 січня 09:54
14 січня 2020 року Парламент прийняв Постанову про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення" докладніше
01 листопада 16:02
Комітет затвердив порядок проведення парламентських слухань «Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення» докладніше
31 жовтня 13:12
Підготовка до парламентських слухань наближається до фінішної прямої докладніше
18 жовтня 10:22
Захист прав журналістів став основною темою засідання Комітету 16 жовтня 2019 року докладніше
18 вересня 18:28
Комітет: належна реалізація професійних прав журналістів є головною запорукою забезпечення свободи слова в Україні докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Склади Комітету по скликанням

18 вересня 2019, 12:45

Склад Комітету 6 скликання

Склад Комітету з питань свободи слова та інформації (VІ скликання)

 

 

Голова Комітету (26.12.2007-12.03.2010) - ГЕРМАН Ганна Миколаївна, народний депутат України, фракція Партії регіонів {Повноваження народного депутата Герман Г.М. достроково припинено згідно з Постановою ВР № 1991-VI ( 1991-17 ) від 12.03.2010}

 

Голова Комітету (23.09.2010-13.01.2012) – ШЕВЧЕНКО Андрій Віталійович, народний депутат України, фракція "Блок Юлії Тимошенко - "Батьківщина";

 

Голова Комітету (з 23.02.2012) - СТЕЦЬ Юрій Ярославович, народний депутат України, фракція Блоку "НАША УКРАЇНА - НАРОДНА САМООБОРОНА";

 

перший заступник голови Комітету - БОНДАРЕНКО Олена Анатоліївна, народний депутат України, фракція Партії регіонів;

 

заступник голови Комітету - ГОЛУБ Олександр Володимирович, народний депутат України, фракція Комуністичної партії України;

 

члени Комітету:

 

АБДУЛЛІН Олександр Рафкатович - народний депутат України, фракція "Блок Юлії Тимошенко";

 

БАГРАЄВ Микола Георгійович - народний депутат України, фракція "Блок Юлії Тимошенко";

 

ВАКАРЧУК Святослав Іванович - народний депутат України, фракція Блоку "НАША УКРАЇНА - НАРОДНА САМООБОРОНА" {Повноваження народного депутата Вакарчука С.І. достроково припинено згідно з Постановою ВР № 664-VI ( 664-17 ) від 16.12.2008};

 

КОНДРАТЮК Олена Костянтинівна - народний депутат України, фракція "Блок Юлії Тимошенко";

 

ЛАНДІК Володимир Іванович - народний депутат України, фракція Партії регіонів;

 

МУЦ Орест Павлович - народний депутат України, фракція Партії регіонів;

 

УКОЛОВ Віктор Олександрович - народний депутат України, фракція "Блок Юлії Тимошенко";

 

ФЕДУН Олексій Леонідович - народний депутат України від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, Партія регіонів, фракція Партії регіонів.