25 липня 11:22
Звіт Комітету про виконану роботу у восьмому скликанні (2014-2019 роки) докладніше
10 липня 19:35
Дематюкація мови та напад на журналіста стали одними з основних тем останнього засідання Комітету у восьмому скликанні Парламенту докладніше
19 червня 16:56
Вважаючи пріоритетом системний підхід, Комітет не підтримує внесення фрагментарних змін до чинного інформаційного законодавства докладніше
06 червня 15:27
Аналіз практики застосування інформаційного законодавства вказує на необхідність удосконалення регулювання окремих процедур докладніше
15 травня 16:00
Комітет підтримав законодавчу ініціативу щодо вдосконалення процедури відбору кандидатур на посади членів Національного ради України з питань телебачення і радіомовлення докладніше
24 квітня 17:30
Комітет наголошує на необхідності доопрацювання законопроекту щодо проведення передвиборних теледебатів кандидатів у Президенти України з урахуванням низки моментів, покликаних забезпечити їх ефективність докладніше
11 квітня 12:39
Аналіз практики застосування інформаційного законодавства засвідчує потребу подальшого напрацювання змін, що відповідають принципам демократії та засадам державної політики у цій сфері докладніше
21 березня 09:19
Комітет: законодавство у сфері дозволів на ввезення видавничої продукції, що виготовлена на території держави-агресора, потребує удосконалення докладніше
14 березня 15:36
Розгляд Звіту Нацради на засіданні 13 березня 2019 року докладніше
28 лютого 09:46
Усунення перешкод на шляху реформування державних і комунальних ЗМІ є на сьогодні питанням ефективності всієї державної інформаційної політики докладніше
07 лютого 10:08
Приводом для обговорення стану державної політики у сфері медіа стали звернення щодо позбавлення журналіста акредитації та резонансне рішення Наглядової ради ПАТ «НСТУ» докладніше
18 січня 2019, 14:16

Склад Комітету

СКЛАД

Комітету Верховної Ради України

з питань свободи слова та інформаційної політики

 

СЮМАР
ВІКТОРІЯ ПЕТРІВНА

Голова Комітету

Контактні дані:
Тел: (044) 255-95-01 (приймальня)
Факс: (044) 255-95-22 (приймальня)
Ел. пошта:

Siumar.Viktoriia@rada.gov.ua

ЧЕРВАКОВА
ОЛЬГА ВАЛЕРІЇВНА

Перший заступник голови Комітету

Контактні дані:
Тел: (044) 255-95-04
Ел. пошта:

Chervakova.Olha@rada.gov.ua

ВИСОЦЬКИЙ
СЕРГІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ

Заступник голови Комітету

Контактні дані:
Тел: (044) 255-95-13
Ел. пошта:

Vysotskyi.Serhii@rada.gov.ua

ОПАНАСЕНКО
ОЛЕКСАНДР ВАЛЕРІЙОВИЧ

Заступник голови Комітету

Контактні дані:
Тел: (044) 255-95-14
Ел. пошта:

Opanasenko.Oleksandr@rada.gov.ua

КОНДРАТЮК
ОЛЕНА КОСТЯНТИНІВНА

Секретар Комітету

Контактні дані:
Тел: (044) 255-95-12
Ел. пошта:

Kondratiuk.Olena@rada.gov.ua

АБДУЛЛІН
ОЛЕКСАНДР РАФКАТОВИЧ

Голова підкомітету

Контактні дані:
Тел: (044) 255-95-11
Ел. пошта:

Abdullin.Oleksandr@rada.gov.ua

СОЧКА
ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Голова підкомітету

Контактні дані:
Тел: (044) 255-95-10
Ел. пошта:

Sochka.Oleksandr@rada.gov.ua

СТЕЦЕНКО
ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Голова підкомітету

Контактні дані:
Тел: (044) 255-95-09
Ел. пошта:

Stetsenko.Dmytro@rada.gov.ua

БЕНДЮЖЕНКО
ФЕДІР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Член Комітету

Контактні дані:
Тел: (044) 255-45-10
Ел. пошта:

bendiuzhenko@v.rada.gov.ua

ОНУФРИК
БОГДАН СЕМЕНОВИЧ

Член Комітету

Контактні дані:
Тел: (044) 255-95-15
Ел. пошта:

Onufryk.Bohdan@rada.gov.ua

ПАВЛЕНКО
ЮРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ

Член Комітету

Контактні дані:
Ел. пошта:

Pavlenko.Yurii@rada.gov.ua

СЕВРЮКОВ
ВЛАДИСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Член Комітету

Контактні дані:
Тел: (044) 255-95-92
Ел. пошта:

sevriukov@rada.gov.ua

ШВЕРК
ГРИГОРІЙ АРОНОВИЧ

Член Комітету

Контактні дані:
Тел: (044) 255-26-10
Тел.: (044) 255-23-84 (помічник)
Ел. пошта:

Shverk.Hryhorii@rada.gov.ua