04 травня 2020, 12:27 ( Комітет )

Комітет відреагував на порушення професійної журналістської діяльності 29 квітня 2020 року поруч з будівлею Уряду України

 

На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова, що відбулося 30 квітня 2020 року, секретар Комітету Сергій Швець зауважив на сутичку, яка сталася 29 квітня 2020 року поряд з будівлею Кабінету Міністрів України між працівниками поліції та кореспондентом «Громадського телебачення» Богданом Кутєповим. Журналісту було завдано тілесних ушкоджень та поламано техніку.

Голова Комітету Нестор Шуфрич повідомив учасникам засідання, що одразу після інциденту у нього відбулася розмова із заступником Міністра внутрішніх справ України Антоном Геращенком. Вже на той час МВС відреагувало оперативно і наразі відбувається внутрішнє розслідування та вивчаються усі обставини справи.

Наш Комітет завжди стоятиме на захисті журналістської діяльності та конституційного права громадян на свободу слова та поінформованість. Практика нашої роботи у парламенті дев’ятого скликання свідчить про ефективну співпрацю з МВС та уважне ставлення правоохоронців до усіх проявів нетерпимості щодо журналістів. Ми впевнено розраховуємо, що вже найближчим часом і суспільство і журналістська спільнота дізнаються про результати і наслідки розслідування.

Корисні посилання: