Фотоальбоми - Нові надходження http://komsvobslova.rada.gov.ua Верховна Рада України Засідання Комітету 13.11.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/robotakom9skl/74532.html Wed, 13 Nov 2019 17:52:44 GMT Засідання Комітету 30.10.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/robotakom9skl/74517.html Wed, 30 Oct 2019 17:52:55 GMT Засідання Комітету 16.10.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/robotakom9skl/74508.html Thu, 17 Oct 2019 10:47:54 GMT Засідання Комітету 02.10.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/robotakom9skl/74500.html Wed, 02 Oct 2019 18:21:53 GMT Засідання Комітету 20.09.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/robotakom9skl/74490.html Fri, 20 Sep 2019 14:54:47 GMT Засідання Комітету 18.09.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/robotakom9skl/74480.html Wed, 18 Sep 2019 17:47:39 GMT Особистий прийом громадян секретарем Комітету С.Швецем 17.09.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/robotakom9skl/74454.html Tue, 17 Sep 2019 16:43:34 GMT Засідання Комітету 11.09.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/robotakom9skl/74445.html Wed, 11 Sep 2019 17:03:58 GMT Засідання Комітету 04.09.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74441.html Thu, 05 Sep 2019 09:21:22 GMT Засідання Комітету 10.07.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74417.html Wed, 10 Jul 2019 15:22:33 GMT Засідання Комітету 03.07.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74415.html Thu, 04 Jul 2019 16:12:03 GMT Засідання Комітету 19.06.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74406.html Wed, 19 Jun 2019 13:55:51 GMT Засідання "круглого столу" 30.05.019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74399.html Fri, 31 May 2019 10:52:16 GMT Засідання Комітету 15.05.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74395.html Wed, 15 May 2019 13:07:18 GMT Засідання Комітету 24.04.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74387.html Wed, 24 Apr 2019 15:55:27 GMT Засідання Комітету 10.04.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74378.html Wed, 10 Apr 2019 16:05:24 GMT Засідання Комітету 20.03.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74371.html Wed, 20 Mar 2019 16:39:07 GMT Засідання Комітету 13.03.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74364.html Wed, 13 Mar 2019 17:37:32 GMT Засідання Комітету 27.02.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74354.html Wed, 27 Feb 2019 16:33:47 GMT Засідання Комітету 06.02.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74341.html Wed, 06 Feb 2019 17:57:50 GMT