Фотоальбоми - Нові надходження http://komsvobslova.rada.gov.ua Верховна Рада України Засідання Комітету 20.09.2017 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73669.html Wed, 20 Sep 2017 16:25:59 GMT Голова Комітету В.Сюмар 14.09.2017 взяла участь у засіданні Нацради http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73662.html Thu, 14 Sep 2017 16:39:47 GMT Робоча поїздка членів Комітету до Одеської області 9-12.09.2017 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73658.html Wed, 13 Sep 2017 09:46:36 GMT Засідання Комітету 06.09.2017 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73644.html Wed, 06 Sep 2017 15:59:46 GMT Робочий візит в зону проведення АТО 26-27.07.2017 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73624.html Mon, 31 Jul 2017 17:12:48 GMT Засідання Комітету 21.06.2017 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73587.html Wed, 21 Jun 2017 15:44:26 GMT Виїзне засідання Комітету 15.06.2017 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73579.html Thu, 15 Jun 2017 18:30:00 GMT Засідання Комітету 07.06.2017 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73564.html Wed, 07 Jun 2017 16:02:25 GMT Слухання у Комітеті 24.05.2017 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/sluhannja/73551.html Wed, 24 May 2017 17:15:00 GMT Засідання Комітету 17.05.2017 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73535.html Wed, 17 May 2017 15:51:11 GMT Засідання Комітету 05.04.2017 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73480.html Wed, 05 Apr 2017 17:01:32 GMT Засідання Комітету 22.03.2017 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73459.html Wed, 22 Mar 2017 16:24:15 GMT Засідання Комітету 15.03.2017 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73439.html Wed, 15 Mar 2017 15:37:41 GMT Засідання Комітету 22.02.2017 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73410.html Wed, 22 Feb 2017 17:32:41 GMT Засідання Комітету 08.02.2017 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73310.html Wed, 08 Feb 2017 15:03:24 GMT Засідання робочої групи 07.02.2017 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73297.html Tue, 07 Feb 2017 14:41:57 GMT Засідання Комітету 18.01.2017 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73191.html Wed, 18 Jan 2017 16:08:48 GMT Засідання Комітету 22.12.2016 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73173.html Thu, 22 Dec 2016 12:56:20 GMT Засідання Комітету 16.11.2016 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73153.html Wed, 16 Nov 2016 16:36:34 GMT Круглий стіл 08.11.2016 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73138.html Tue, 08 Nov 2016 17:44:52 GMT