Фотоальбоми - Нові надходження http://komsvobslova.rada.gov.ua Верховна Рада України Засідання Комітету 22.02.2017 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73410.html Wed, 22 Feb 2017 17:32:41 GMT Засідання Комітету 08.02.2017 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73310.html Wed, 08 Feb 2017 15:03:24 GMT Засідання робочої групи 07.02.2017 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73297.html Tue, 07 Feb 2017 14:41:57 GMT Засідання Комітету 18.01.2017 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73191.html Wed, 18 Jan 2017 16:08:48 GMT Засідання Комітету 22.12.2016 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73173.html Thu, 22 Dec 2016 12:56:20 GMT Засідання Комітету 16.11.2016 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73153.html Wed, 16 Nov 2016 16:36:34 GMT Круглий стіл 08.11.2016 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73138.html Tue, 08 Nov 2016 17:44:52 GMT Засідання Комітету 02.11.2016 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73123.html Wed, 02 Nov 2016 17:09:48 GMT Круглий стіл 26.10.2016 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73113.html Wed, 26 Oct 2016 17:56:10 GMT Міжнародна конференція 25.10.2016 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73106.html Tue, 25 Oct 2016 18:30:00 GMT Засідання Комітету 19.10.2016 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73093.html Wed, 19 Oct 2016 15:23:53 GMT Засідання Комітету 12.10.2016 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73086.html Wed, 12 Oct 2016 16:38:39 GMT Засідання Комітету 05.10.2016 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73062.html Wed, 05 Oct 2016 17:51:00 GMT Засідання Комітету 21.09.2016 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73038.html Wed, 21 Sep 2016 15:02:12 GMT 15.09.2016 відбулися слухання у Комітеті "Перспективи розвитку мовлення громад в Україні" http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/sluhannja/72824.html Thu, 15 Sep 2016 10:56:16 GMT Засідання Комітету 07.09.2016 http://komsvobslova.rada.gov.ua/gallery/kom_work/72825.html Wed, 07 Sep 2016 16:16:27 GMT