Аудіо - Нові надходження http://komsvobslova.rada.gov.ua Верховна Рада України Аудіозапис засідання Комітету 18.09.2020 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z20/74704.html Fri, 18 Sep 2020 15:43:40 GMT Аудіозапис засідання Комітету 16.09.2020 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z20/74700.html Wed, 16 Sep 2020 17:30:43 GMT Аудіозапис засідання Комітету 02.09.2020 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z20/74691.html Mon, 07 Sep 2020 12:52:14 GMT Аудіозапис засідання Комітету 15.07.2020 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z20/74684.html Wed, 22 Jul 2020 10:29:02 GMT Аудіозапис засідання Комітету 02.07.2020 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z20/74670.html Fri, 03 Jul 2020 09:58:15 GMT Аудіозапис засідання Комітету 01.07.2020 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z20/74662.html Wed, 01 Jul 2020 16:05:11 GMT Аудіозапис засідання Комітету 17.06.2020 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z20/74651.html Wed, 17 Jun 2020 15:54:57 GMT Аудіозапис засідання Комітету 04.06.2020 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z20/74644.html Fri, 05 Jun 2020 12:14:29 GMT Аудіозапис засідання Комітету 13.05.2020 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z20/74641.html Thu, 04 Jun 2020 12:19:35 GMT Аудіозапис засідання Комітету 30.04.2020 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z20/74635.html Mon, 01 Jun 2020 11:51:15 GMT Аудіозапис засідання Комітету 18.03.2020 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z20/74616.html Thu, 19 Mar 2020 12:56:41 GMT Аудіозапис засідання Комітету 04.03.2020 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z20/74609.html Wed, 04 Mar 2020 15:46:16 GMT Аудіозапис засідання Комітету 19.02.2020 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z20/74596.html Wed, 19 Feb 2020 16:51:28 GMT Аудіозапис засідання Комітету 18.02.2020 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z20/74593.html Tue, 18 Feb 2020 16:31:33 GMT Аудіозапис засідання Комітету 06.02.2020 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z20/74582.html Thu, 06 Feb 2020 16:39:58 GMT Аудіозапис засідання Комітету 05.02.2020 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z20/74579.html Wed, 05 Feb 2020 18:04:20 GMT Аудіозаписи засідань Комітету 9 скликання (2020 рік) http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/74569.html Аудіозаписи засідань Комітету 9 скликання (2020 рік) Fri, 17 Jan 2020 16:21:47 GMT Аудіозаписи засідань Комітету 9 скликання (2019 рік) http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/74567.html Аудіозаписи засідань Комітету 9 скликання (2019 рік) Fri, 17 Jan 2020 15:38:21 GMT Аудіозапис засідання Комітету 15.01.2020 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z20/74565.html Wed, 15 Jan 2020 18:46:07 GMT Аудіозапис засідання Комітету 18.12.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z19/74544.html Wed, 18 Dec 2019 16:36:46 GMT