Аудіо - Нові надходження http://komsvobslova.rada.gov.ua Верховна Рада України Аудіозапис засідання Комітету 19.02.2020 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z20/74596.html Wed, 19 Feb 2020 16:51:28 GMT Аудіозапис засідання Комітету 18.02.2020 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z20/74593.html Tue, 18 Feb 2020 16:31:33 GMT Аудіозапис засідання Комітету 06.02.2020 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z20/74582.html Thu, 06 Feb 2020 16:39:58 GMT Аудіозапис засідання Комітету 05.02.2020 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z20/74579.html Wed, 05 Feb 2020 18:04:20 GMT Аудіозаписи засідань Комітету 9 скликання (2020 рік) http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/74569.html Аудіозаписи засідань Комітету 9 скликання (2020 рік) Fri, 17 Jan 2020 16:21:47 GMT Аудіозаписи засідань Комітету 9 скликання (2019 рік) http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/74567.html Аудіозаписи засідань Комітету 9 скликання (2019 рік) Fri, 17 Jan 2020 15:38:21 GMT Аудіозапис засідання Комітету 15.01.2020 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z20/74565.html Wed, 15 Jan 2020 18:46:07 GMT Аудіозапис засідання Комітету 18.12.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z19/74544.html Wed, 18 Dec 2019 16:36:46 GMT Аудіозапис засідання Комітету 04.12.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z19/74539.html Wed, 04 Dec 2019 17:27:42 GMT Аудіозапис засідання Комітету 13.11.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z19/74531.html Wed, 13 Nov 2019 17:40:23 GMT Аудіозапис засідання Комітету 30.10.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z19/74518.html Wed, 30 Oct 2019 19:18:08 GMT Аудіозапис засідання Комітету 16.10.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z19/74506.html Thu, 17 Oct 2019 10:25:53 GMT Аудіозапис засідання Комітету 02.10.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z19/74499.html Wed, 02 Oct 2019 17:44:47 GMT Аудіозапис засідання Комітету 18.09.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z19/74481.html Wed, 18 Sep 2019 17:56:25 GMT Аудіозапис засідання Комітету 11.09.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z19/74447.html Wed, 11 Sep 2019 17:35:43 GMT Аудіозапис засідання Комітету 04.09.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zasid9skl/au_z19/74439.html Wed, 04 Sep 2019 17:46:03 GMT Аудіозапис засідання Комітету 24.04.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zas/Audio_2019/74388.html Wed, 24 Apr 2019 16:12:25 GMT Аудіозапис засідання Комітету 10.04.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zas/Audio_2019/74381.html Wed, 10 Apr 2019 16:58:50 GMT Аудіозапис засідання Комітету 20.03.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zas/Audio_2019/74372.html Wed, 20 Mar 2019 16:55:09 GMT Аудіозапис засідання Комітету 13.03.2019 http://komsvobslova.rada.gov.ua/audio/audio_zas/Audio_2019/74368.html Thu, 14 Mar 2019 17:18:06 GMT