19 червня 2020, 12:38 ( Комітет )

Засідання Комітету 17 червня 2020 року

 Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова 17 червня 2020 року на засіданні розглянув наступні питання порядку денного:

 1.     Про звернення народного депутата України Олексія Ковальова щодо позбавлення статусу журналіста-директора ТОВ «Інформаційне агенство «Таврія-ньюс» Кирила Стремоусова.

 2.     Про звернення журналіста ТОВ «Інформаційне агенство» «Нова влада» Рустама Алієва щодо нападу на нього під час виконання редакційного завдання.

 3.     Про проект Постанови про Програму діяльності Кабінету Міністрів України (реєстр. № 3330 від 13.04.2020, внесений Кабінетом Міністрів України).

 4.     Про проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування оприлюднених у засобів масової інформації фактів можливих зловживань посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування , пов’язаних з неналежним поводженням з відходами у місті Львові, що призвели до виникнення обставин, які спричинили загибель людей та загрожують охороні довкілля ( реєст.№ 3610 від 05.06.2020 , внесеий народними депутатами України Р. Лозинським, М. Княжицьким та іншими).

  5.      Комітет розглянув події, які відбулися 12 та 15 червня під Шевченківським районним судом міста Києва в частині перешкоджання журналістській діяльності щодо вчинення провокацій по відношенню до журналістів та некваліфікованих дій з боку правоохоронних органів.

За наслідками розгляду зазначених питань, Комітетом прийняті рішення та ухвалені відповідні висновки.

Присутні на засіданні народні депутати України-члени Комітету: Брагар Є.В., Швець С.Ф., Циба Т.В., Санченко О.В.

 

 

Корисні посилання: