03 червня 2020, 09:57 ( Комітет )

Комітет сформував позицію щодо запропонованої Програми діяльності Уряду

 

На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова, яке відбулось 19 травня 2020 року, було розглянуто проект Постанови про Програму діяльності Кабінету Міністрів України (реєстр. № 3330 від 13 квітня 2020 року), внесену Кабінетом Міністрів України.

За результатами розгляду, керуючись частиною сьомою статті 93 Закону України «Про Регламент Верховної Ради України», Комітет прийняв рішення звернутись до Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку з пропозицією рекомендувати Верховній Раді України, за наслідками розгляду у першому читанні, повернути вищезгаданий проект Постанови суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

Комітетом також було розглянуто звернення голови Тальнівської міської ради стосовно надання роз’яснення частини другої статті 9 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» в частині оренди приміщень, які перебувають у державній або комунальній власності.

Водночас, Комітетом було обговорено ситуацію, яка сталась 18 травня 2020 року біля приміщення редакції видання «Гордон». Керуючись пунктом 9 частини першої статті 14 Закону України «Про комітети Верховної Ради України», Комітет прийняв рішення звернутись до Міністерства внутрішніх справ України з проханням вивчити обставини даної події на предмет можливого втручання у діяльність журналістів чи працівників вищезгаданого видання.

Корисні посилання: