Анонси подій

Перейти до розділу
05 грудня 17:15
19 грудня 2018 року відбудеться чергове засідання Комітету докладніше
06 грудня 16:07
Комітет підтримав запровадження передвиборного мораторію на перевірки ЗМІ та розглянув низку невідкладних законопроектів, головними при розгляді яких є інші комітети докладніше
05 грудня 18:04
Звернення Комітету до міжнародних організацій щодо застосування так званих санкцій Російською Федерацією проти українського журналіста Віталія Портникова докладніше
23 листопада 10:00
Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гармонізації законодавства в сфері порівняльної реклами з правом Європейського Союзу (реєстр.№ 8515) прийнято за основу докладніше
21 листопада 18:15
Процес формування складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення триває докладніше
08 листопада 13:05
Акценти засідання: підтримка законопроектів щодо забезпечення прозорості фінансування ЗМІ і власності провайдерів та належне вирішення питань інформаційної безпеки прикордонних територій докладніше
18 жовтня 09:30
Комітет розглянув законопроекти у сфері реклами та заслухав звіт Міністерства інформаційної політики докладніше
04 жовтня 16:04
Про загрозу поширення мови ворожнечі, запобігання насильству щодо мас-медіа та необхідність ефективної протидії нападам на журналістів під час виконання ними своїх професійних обов’язків докладніше
02 жовтня 15:34
Комітет підтримав законопроект щодо посилення інформаційної безпеки та протидії державі-агресору в інформаційній сфері докладніше
27 липня 2018, 09:15

Список кандидатів на посаду члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

Список

кандидатів на посаду члена Національної ради України
з питань телебачення і радіомовлення

 

Станом на 26 липня 2018 року

п\п

П І Б

Суб’єкт подання

1.                 

Глущенко
Олександр Леонідович

Всеукраїнська асоціація мовлення громад

2.                 

Головченко
Гліб Олександрович

Національна спілка журналістів України

3.                 

Гуріненко
Віталій Миколайович

Фракція Політичної партії «Опозиційний блок»

4.                 

Лахно
Євген Леонідович

Всеукраїнська асоціація мовлення громад

5.                 

Малазонія
Лаврентій Теймуразович

Депутатська фракція «Опозиційний блок»

6.                 

Мельничук
Олександр Сергійович

Всеукраїнська громадська організація Центр розвитку «Медіафорум»

7.                 

Миколюк
Павло Павлович

Українська Антипіратська Асоціація

8.                 

Онопрієнко
Максим Валентинович

Всеукраїнська асоціація мовлення громад

9.                 

Руденко
Валентина Степанівна

Депутатська фракція Радикальної партії Олега Ляшка

10.             

Харебін
Олександр Володимирович

Громадська організація «Лабораторія законодавчих ініціатив”

Громадська спілка "Українська асоціація медіа бізнесу"

11.             

Чемес
Володимир Михайлович

Всеукраїнська асоціація мовлення громад

12.             

Шаповалов
Андрій Анатолійович

Національна спілка журналістів України