Анонси подій

Перейти до розділу
21 березня 17:43
4 квітня 2018 року відбудеться чергове засідання Комітету докладніше
21 березня 17:45
Аудіо запис засідання Комітету 21.03.2018 докладніше
15 березня 10:55
Комітет позитивно оцінив роботу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2017 рік  


докладніше
13 лютого 11:01
Голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Вікторія Сюмар провела особистий прийом громадян
докладніше
09 лютого 12:38
Нарада щодо розвитку друкованих ЗМІ докладніше
08 лютого 09:51
Комітет розглянув низку питань, які стосується як інформаційної сфери, так і соціальної політики, адміністративного законодавства, діяльності правоохоронних органів, національної безпеки і оборони докладніше
18 січня 12:51
Плани на наступну сесію і перші цьогорічні рішення: стан інформаційної сфери вимагає закріплення й поглиблення попередніх напрацювань докладніше
20 грудня 17:17
На останньому засіданні цього року найбільше уваги приділено питанням розвитку дитячого телебачення, створення україномовних версій іноземних телеканалів, удосконалення висвітлення діяльності органів влади докладніше
13 грудня 10:46
Другий рік реформування друкованих засобів масової інформації докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Протоколи засідань Комітету 2016 рік

20 вересня 2012, 10:25

Протокол № 70 від 20.09.2012

Комітет з питань свободи слова та інформації

 

 

 

                                                                                                                                                            70

 

                                                                                                                                              20      вересня           12

 

 

      Головує:   голова комітету СТЕЦЬ Ю.Я.

 

 

       Присутні народні депутати України: БОНДАРЕНКО О.А., ГОЛУБ О.В., ЛАНДІК В.І., МУЦ О.П., БАГРАЄВ М.Г., АБДУЛЛІН О.Р., КОНДРАТЮК О.К., УКОЛОВ В.О.

 

 

        Відсутні народні депутати України:  ФЕДУН О.Л.

 

 

Присутні: завідувач секретаріату комітету М.Козлов, заступник завідувача секретаріату комітету Ф.Гриценко, головні консультанти секретаріату комітету С.Самойленко, П.Селецький, Л.Блищик, Я.Глиняна, старші консультанти секретаріату комітету М.Андріуца, М.Шамота.

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1. Про проект  Закону про внесення зміни до статті 8 Закону України «Про рекламу» щодо встановлення заборони зазначення ціни товарів, робіт та послуг не в грошовій одиниці України (реєстр. № 11121 від 30.08.2012р., внесений Кабінетом Міністрів України).

2. Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за пропаганду гомосексуалізму (реєстр. № 10729 від 07.07.2012р., внесений народним депутатом України В.Журавським).

 

Порядок денний затверджено одноголосно.

 

 

Слухали: 1. Слухали інформацію голови підкомітету з питань реклами О.Кондратюк про проект  Закону про внесення зміни до статті 8 Закону України «Про рекламу» щодо встановлення заборони зазначення ціни товарів, робіт та послуг не в грошовій одиниці України (реєстр. № 11121 від 30.08.2012р., внесений Кабінетом Міністрів України).

 

Виступили: О.БОНДАРЕНКО, О.ГОЛУБ, В.ЛАНДІК, В.УКОЛОВ

 

Вирішили:

 

Розглянувши проект Закону про внесення зміни до статті 8 Закону України «Про рекламу» щодо встановлення заборони зазначення ціни товарів, робіт та послуг не в грошовій одиниці України, Комітет вирішив:

рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду в першому читанні законопроект прийняти за основу.

 

Рішення прийнято одноголосно.

 

 

 

 

Слухали: 2. Слухали інформацію першого заступника голови комітету О.Бондаренко про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за пропаганду гомосексуалізму (реєстр. № 10729 від 07.07.2012р., внесений народним депутатом України В.Журавським).

 

 

Виступили: Ю.СТЕЦЬ, О.ГОЛУБ, В.ЛАНДІК, В.УКОЛОВ, О.АБДУЛЛІН

 

Вирішили:

 

Розглянувши проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за пропаганду гомосексуалізму (реєстр. № 10729 від 07.07.2012р., внесений народним депутатом України В.Журавським), Комітет вирішив:

Запропонувати Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендувати Верховній раді України за результатами розгляду в першому читанні законопроект прийняти за основу.

У висновку зауважити, що законопроект, при підготовці до другого читання, необхідно доопрацювати у частині дефініції публічних дій, спрямованих на пропаганду гомосексуалізму, лесбійства, бісексуалізму, трансгендерності, які підпадатимуть під адміністративну відповідальність.

 

Голосували: “за” – 3

                      “проти” – 3

                      “утримались” -  3

 

Рішення не прийнято.

 

 

 

 

 

Голова Комітету                                                      Юрій СТЕЦЬ