Анонси подій

Перейти до розділу
19 вересня 17:09
3 жовтня 2018 року відбудеться чергове засідання Комітету докладніше
17 вересня 16:45
17 вересня 2018 року член Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Григорій Шверк провів особистий прийом громадян докладніше
05 вересня 16:50
Комітет підтримав законопроекти щодо протидії ворожій пропаганді й покращення інформування громадян України, а також обговорив нові виклики у сфері свободи слова докладніше
07 серпня 09:15
ЗВЕРНЕННЯ КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДО МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У ЗВ’ЯЗКУ З ВБИВСТВОМ ЖУРНАЛІСТА ОРХАНА ДЖЕМАЛЯ докладніше
27 липня 09:15
Список кандидатів на посаду члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення докладніше
12 липня 12:59
12 липня 2018 року відбулося засідання Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики докладніше
11 липня 16:45
Комітет підвів підсумки та затвердив план діяльності на наступну сесію докладніше
11 липня 08:30
Заява Комітету стосовно Рішення щодо впорядкування роботи журналістів і технічних працівників засобів масової інформації, акредитованих в Верховній Раді України докладніше
04 липня 17:27
Комітет розраховує закінчити реформування друкованих ЗМІ в цьому році, а відбір кандидатів на заміщення вакантної посади члена Національної ради за квотою парламенту – на старті наступної сесії докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Протоколи засідань Комітету 2016 рік

20 вересня 2012, 10:25

Протокол № 70 від 20.09.2012

Комітет з питань свободи слова та інформації

 

 

 

                                                                                                                                                            70

 

                                                                                                                                              20      вересня           12

 

 

      Головує:   голова комітету СТЕЦЬ Ю.Я.

 

 

       Присутні народні депутати України: БОНДАРЕНКО О.А., ГОЛУБ О.В., ЛАНДІК В.І., МУЦ О.П., БАГРАЄВ М.Г., АБДУЛЛІН О.Р., КОНДРАТЮК О.К., УКОЛОВ В.О.

 

 

        Відсутні народні депутати України:  ФЕДУН О.Л.

 

 

Присутні: завідувач секретаріату комітету М.Козлов, заступник завідувача секретаріату комітету Ф.Гриценко, головні консультанти секретаріату комітету С.Самойленко, П.Селецький, Л.Блищик, Я.Глиняна, старші консультанти секретаріату комітету М.Андріуца, М.Шамота.

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1. Про проект  Закону про внесення зміни до статті 8 Закону України «Про рекламу» щодо встановлення заборони зазначення ціни товарів, робіт та послуг не в грошовій одиниці України (реєстр. № 11121 від 30.08.2012р., внесений Кабінетом Міністрів України).

2. Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за пропаганду гомосексуалізму (реєстр. № 10729 від 07.07.2012р., внесений народним депутатом України В.Журавським).

 

Порядок денний затверджено одноголосно.

 

 

Слухали: 1. Слухали інформацію голови підкомітету з питань реклами О.Кондратюк про проект  Закону про внесення зміни до статті 8 Закону України «Про рекламу» щодо встановлення заборони зазначення ціни товарів, робіт та послуг не в грошовій одиниці України (реєстр. № 11121 від 30.08.2012р., внесений Кабінетом Міністрів України).

 

Виступили: О.БОНДАРЕНКО, О.ГОЛУБ, В.ЛАНДІК, В.УКОЛОВ

 

Вирішили:

 

Розглянувши проект Закону про внесення зміни до статті 8 Закону України «Про рекламу» щодо встановлення заборони зазначення ціни товарів, робіт та послуг не в грошовій одиниці України, Комітет вирішив:

рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду в першому читанні законопроект прийняти за основу.

 

Рішення прийнято одноголосно.

 

 

 

 

Слухали: 2. Слухали інформацію першого заступника голови комітету О.Бондаренко про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за пропаганду гомосексуалізму (реєстр. № 10729 від 07.07.2012р., внесений народним депутатом України В.Журавським).

 

 

Виступили: Ю.СТЕЦЬ, О.ГОЛУБ, В.ЛАНДІК, В.УКОЛОВ, О.АБДУЛЛІН

 

Вирішили:

 

Розглянувши проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за пропаганду гомосексуалізму (реєстр. № 10729 від 07.07.2012р., внесений народним депутатом України В.Журавським), Комітет вирішив:

Запропонувати Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендувати Верховній раді України за результатами розгляду в першому читанні законопроект прийняти за основу.

У висновку зауважити, що законопроект, при підготовці до другого читання, необхідно доопрацювати у частині дефініції публічних дій, спрямованих на пропаганду гомосексуалізму, лесбійства, бісексуалізму, трансгендерності, які підпадатимуть під адміністративну відповідальність.

 

Голосували: “за” – 3

                      “проти” – 3

                      “утримались” -  3

 

Рішення не прийнято.

 

 

 

 

 

Голова Комітету                                                      Юрій СТЕЦЬ