Анонси подій

Перейти до розділу
21 червня 09:10
11 липня 2018 року відбудеться чергове засідання Комітету докладніше
20 червня 16:18
4 липня 2018 року відбудеться чергове засідання Комітету докладніше
20 червня 18:30
Комітет: при розгляді будь-яких питань ми зобов’язані неухильно дотримуватися Конституції і законів України в інтересах Українського народу докладніше
06 червня 18:15
Позитивна динаміка нарощування українського мовлення на Одещині дає підстави для оптимізму при подальшому вирішенні подібних питань в інших проблемних регіонах докладніше
23 травня 18:00
Комітет вважає безперспективними спроби завадити здійсненню ним контрольних функцій у сфері захисту професійних прав журналістів та має намір глибоко проаналізувати стан радіомовлення в Україні докладніше
23 травня 16:01
Заява Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики докладніше
21 травня 17:15
Громадська рада при Комітеті свободи слова та інформаційної політики обговорила питання реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ та безпеки журналістів. докладніше
16 травня 18:15
Серед прийнятих на засіданні – рішення, які стосуються подальшої долі законопроектів інформаційної сфери, а також внеску Комітету у вирішення поточних питань загальнодержавного значення докладніше
15 травня 18:00
Круглий стіл «Влада і суспільство: інформування проти маніпулювання»: визначено основні виклики інформаційної політики в умовах гібридної війни докладніше
19 квітня 11:52
Комітет обговорив з представниками індустрії можливості урізноманітнення форматів суспільного мовлення докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Протоколи засідань Комітету 2016 рік

20 вересня 2012, 10:25

Протокол № 70 від 20.09.2012

Комітет з питань свободи слова та інформації

 

 

 

                                                                                                                                                            70

 

                                                                                                                                              20      вересня           12

 

 

      Головує:   голова комітету СТЕЦЬ Ю.Я.

 

 

       Присутні народні депутати України: БОНДАРЕНКО О.А., ГОЛУБ О.В., ЛАНДІК В.І., МУЦ О.П., БАГРАЄВ М.Г., АБДУЛЛІН О.Р., КОНДРАТЮК О.К., УКОЛОВ В.О.

 

 

        Відсутні народні депутати України:  ФЕДУН О.Л.

 

 

Присутні: завідувач секретаріату комітету М.Козлов, заступник завідувача секретаріату комітету Ф.Гриценко, головні консультанти секретаріату комітету С.Самойленко, П.Селецький, Л.Блищик, Я.Глиняна, старші консультанти секретаріату комітету М.Андріуца, М.Шамота.

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1. Про проект  Закону про внесення зміни до статті 8 Закону України «Про рекламу» щодо встановлення заборони зазначення ціни товарів, робіт та послуг не в грошовій одиниці України (реєстр. № 11121 від 30.08.2012р., внесений Кабінетом Міністрів України).

2. Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за пропаганду гомосексуалізму (реєстр. № 10729 від 07.07.2012р., внесений народним депутатом України В.Журавським).

 

Порядок денний затверджено одноголосно.

 

 

Слухали: 1. Слухали інформацію голови підкомітету з питань реклами О.Кондратюк про проект  Закону про внесення зміни до статті 8 Закону України «Про рекламу» щодо встановлення заборони зазначення ціни товарів, робіт та послуг не в грошовій одиниці України (реєстр. № 11121 від 30.08.2012р., внесений Кабінетом Міністрів України).

 

Виступили: О.БОНДАРЕНКО, О.ГОЛУБ, В.ЛАНДІК, В.УКОЛОВ

 

Вирішили:

 

Розглянувши проект Закону про внесення зміни до статті 8 Закону України «Про рекламу» щодо встановлення заборони зазначення ціни товарів, робіт та послуг не в грошовій одиниці України, Комітет вирішив:

рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду в першому читанні законопроект прийняти за основу.

 

Рішення прийнято одноголосно.

 

 

 

 

Слухали: 2. Слухали інформацію першого заступника голови комітету О.Бондаренко про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за пропаганду гомосексуалізму (реєстр. № 10729 від 07.07.2012р., внесений народним депутатом України В.Журавським).

 

 

Виступили: Ю.СТЕЦЬ, О.ГОЛУБ, В.ЛАНДІК, В.УКОЛОВ, О.АБДУЛЛІН

 

Вирішили:

 

Розглянувши проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за пропаганду гомосексуалізму (реєстр. № 10729 від 07.07.2012р., внесений народним депутатом України В.Журавським), Комітет вирішив:

Запропонувати Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендувати Верховній раді України за результатами розгляду в першому читанні законопроект прийняти за основу.

У висновку зауважити, що законопроект, при підготовці до другого читання, необхідно доопрацювати у частині дефініції публічних дій, спрямованих на пропаганду гомосексуалізму, лесбійства, бісексуалізму, трансгендерності, які підпадатимуть під адміністративну відповідальність.

 

Голосували: “за” – 3

                      “проти” – 3

                      “утримались” -  3

 

Рішення не прийнято.

 

 

 

 

 

Голова Комітету                                                      Юрій СТЕЦЬ