Анонси подій

Перейти до розділу
05 грудня 17:15
19 грудня 2018 року відбудеться чергове засідання Комітету докладніше
06 грудня 16:07
Комітет підтримав запровадження передвиборного мораторію на перевірки ЗМІ та розглянув низку невідкладних законопроектів, головними при розгляді яких є інші комітети докладніше
05 грудня 18:04
Звернення Комітету до міжнародних організацій щодо застосування так званих санкцій Російською Федерацією проти українського журналіста Віталія Портникова докладніше
23 листопада 10:00
Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гармонізації законодавства в сфері порівняльної реклами з правом Європейського Союзу (реєстр.№ 8515) прийнято за основу докладніше
21 листопада 18:15
Процес формування складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення триває докладніше
08 листопада 13:05
Акценти засідання: підтримка законопроектів щодо забезпечення прозорості фінансування ЗМІ і власності провайдерів та належне вирішення питань інформаційної безпеки прикордонних територій докладніше
18 жовтня 09:30
Комітет розглянув законопроекти у сфері реклами та заслухав звіт Міністерства інформаційної політики докладніше
04 жовтня 16:04
Про загрозу поширення мови ворожнечі, запобігання насильству щодо мас-медіа та необхідність ефективної протидії нападам на журналістів під час виконання ними своїх професійних обов’язків докладніше
02 жовтня 15:34
Комітет підтримав законопроект щодо посилення інформаційної безпеки та протидії державі-агресору в інформаційній сфері докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Протоколи засідань Комітету 2016 рік

20 вересня 2012, 10:25

Протокол № 70 від 20.09.2012

Комітет з питань свободи слова та інформації

 

 

 

                                                                                                                                                            70

 

                                                                                                                                              20      вересня           12

 

 

      Головує:   голова комітету СТЕЦЬ Ю.Я.

 

 

       Присутні народні депутати України: БОНДАРЕНКО О.А., ГОЛУБ О.В., ЛАНДІК В.І., МУЦ О.П., БАГРАЄВ М.Г., АБДУЛЛІН О.Р., КОНДРАТЮК О.К., УКОЛОВ В.О.

 

 

        Відсутні народні депутати України:  ФЕДУН О.Л.

 

 

Присутні: завідувач секретаріату комітету М.Козлов, заступник завідувача секретаріату комітету Ф.Гриценко, головні консультанти секретаріату комітету С.Самойленко, П.Селецький, Л.Блищик, Я.Глиняна, старші консультанти секретаріату комітету М.Андріуца, М.Шамота.

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1. Про проект  Закону про внесення зміни до статті 8 Закону України «Про рекламу» щодо встановлення заборони зазначення ціни товарів, робіт та послуг не в грошовій одиниці України (реєстр. № 11121 від 30.08.2012р., внесений Кабінетом Міністрів України).

2. Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за пропаганду гомосексуалізму (реєстр. № 10729 від 07.07.2012р., внесений народним депутатом України В.Журавським).

 

Порядок денний затверджено одноголосно.

 

 

Слухали: 1. Слухали інформацію голови підкомітету з питань реклами О.Кондратюк про проект  Закону про внесення зміни до статті 8 Закону України «Про рекламу» щодо встановлення заборони зазначення ціни товарів, робіт та послуг не в грошовій одиниці України (реєстр. № 11121 від 30.08.2012р., внесений Кабінетом Міністрів України).

 

Виступили: О.БОНДАРЕНКО, О.ГОЛУБ, В.ЛАНДІК, В.УКОЛОВ

 

Вирішили:

 

Розглянувши проект Закону про внесення зміни до статті 8 Закону України «Про рекламу» щодо встановлення заборони зазначення ціни товарів, робіт та послуг не в грошовій одиниці України, Комітет вирішив:

рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду в першому читанні законопроект прийняти за основу.

 

Рішення прийнято одноголосно.

 

 

 

 

Слухали: 2. Слухали інформацію першого заступника голови комітету О.Бондаренко про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за пропаганду гомосексуалізму (реєстр. № 10729 від 07.07.2012р., внесений народним депутатом України В.Журавським).

 

 

Виступили: Ю.СТЕЦЬ, О.ГОЛУБ, В.ЛАНДІК, В.УКОЛОВ, О.АБДУЛЛІН

 

Вирішили:

 

Розглянувши проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за пропаганду гомосексуалізму (реєстр. № 10729 від 07.07.2012р., внесений народним депутатом України В.Журавським), Комітет вирішив:

Запропонувати Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендувати Верховній раді України за результатами розгляду в першому читанні законопроект прийняти за основу.

У висновку зауважити, що законопроект, при підготовці до другого читання, необхідно доопрацювати у частині дефініції публічних дій, спрямованих на пропаганду гомосексуалізму, лесбійства, бісексуалізму, трансгендерності, які підпадатимуть під адміністративну відповідальність.

 

Голосували: “за” – 3

                      “проти” – 3

                      “утримались” -  3

 

Рішення не прийнято.

 

 

 

 

 

Голова Комітету                                                      Юрій СТЕЦЬ