Анонси подій

Перейти до розділу
19 вересня 17:09
3 жовтня 2018 року відбудеться чергове засідання Комітету докладніше
21 вересня 16:57
Про результати засідання Комітету 19 вересня 2018 року докладніше
17 вересня 16:45
17 вересня 2018 року член Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Григорій Шверк провів особистий прийом громадян докладніше
05 вересня 16:50
Комітет підтримав законопроекти щодо протидії ворожій пропаганді й покращення інформування громадян України, а також обговорив нові виклики у сфері свободи слова докладніше
07 серпня 09:15
ЗВЕРНЕННЯ КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДО МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У ЗВ’ЯЗКУ З ВБИВСТВОМ ЖУРНАЛІСТА ОРХАНА ДЖЕМАЛЯ докладніше
27 липня 09:15
Список кандидатів на посаду члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення докладніше
12 липня 12:59
12 липня 2018 року відбулося засідання Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики докладніше
11 липня 16:45
Комітет підвів підсумки та затвердив план діяльності на наступну сесію докладніше
11 липня 08:30
Заява Комітету стосовно Рішення щодо впорядкування роботи журналістів і технічних працівників засобів масової інформації, акредитованих в Верховній Раді України докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Протоколи засідань Комітету 2016 рік

16 жовтня 2012, 10:25

Протокол № 73 від 16.10.2012

Комітет з питань свободи слова та інформації

 

 

 

                                                                                          73

 

                                                                         16          жовтня           12

 

 

      Головує:  голова комітету СТЕЦЬ Ю.Я.

 

 

       Присутні народні депутати України: БОНДАРЕНКО О.А., МУЦ О.П., КОНДРАТЮК О.К., УКОЛОВ В.О., АБДУЛЛІН О.Р., ФЕДУН О.Л.

 

 

        Відсутні народні депутати України: ГОЛУБ О.В., ЛАНДІК В.І., БАГРАЄВ М.Г.

 

 

Присутні: завідувач секретаріату комітету М.Козлов, головний консультант секретаріату комітету С.Самойленко, старші консультанти секретаріату комітету М.Шамота, М.Андріуца.

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1.     Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» (щодо аналогів наркотичних засобів та психотропних речовин), в частині щодо реклами наркотичних засобів і психотропних речовин (реєстр. № 7581 від 27.12.2010р., внесений народними депутатами України С.Шевчуком та інш.).

          2. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення кібернетичної безпеки України (реєстр.№ 11125 від 31.08.2012р., внесений народним депутатом України А.Деркачем).

 

 

Порядок денний затверджено одноголосно.

 

Слухали: 1. Слухали інформацію голови комітету Ю.Стеця про проект Закону про внесення змін до Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» (щодо аналогів наркотичних засобів та психотропних речовин), в частині щодо реклами наркотичних засобів і психотропних речовин (реєстр. № 7581 від 27.12.2010р., внесений народними депутатами України С.Шевчуком та інш.).

 

Виступили:  О.БОНДАРЕНКО,  В.УКОЛОВ,  О.МУЦ

 

Вирішили:

 

Розглянувши проект Закону про внесення зміни до Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» (щодо аналогів наркотичних засобів та психотропних речовин), в частині щодо реклами наркотичних засобів і психотропних речовин, комітет вирішив:

запропонувати Комітету з питань охорони здоров’я рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду в першому читанні законопроект відхилити.

 

Голосували: “за” – 4

                      “проти” – 3

                      “утримались” - 0

 

 

Рішення прийнято.

 

 

 

Слухали: 2. Слухали інформацію голови комітету Ю.Стеця про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення кібернетичної безпеки України (реєстр. № 11125 від 31.08.2012р., внесений народним депутатом України А.Деркачем).

 

Виступили: О.БОНДАРЕНКО, О.КОНДРАТЮК, В.УКОЛОВ, О.АБДУЛЛІН, О.ФЕДУН

 

Вирішили:

 

Розглянувши проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення кібернетичної безпеки України (реєстр. № 11125 від 31.08.2012р.,ь внесений народним депутатом України А.Деркачем), комітет вирішив:

запропонувати Комітету з питань національної безпеки і оборони рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду в першому читанні законопроект повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

 

Голосували: “за” – 4

                      “проти” – 3

                      “утримались” -  0

 

 

Рішення прийнято.

 

 

 

 

 

 

Голова Комітету                                                      Юрій СТЕЦЬ