Анонси подій

Перейти до розділу
05 грудня 17:15
19 грудня 2018 року відбудеться чергове засідання Комітету докладніше
06 грудня 16:07
Комітет підтримав запровадження передвиборного мораторію на перевірки ЗМІ та розглянув низку невідкладних законопроектів, головними при розгляді яких є інші комітети докладніше
05 грудня 18:04
Звернення Комітету до міжнародних організацій щодо застосування так званих санкцій Російською Федерацією проти українського журналіста Віталія Портникова докладніше
23 листопада 10:00
Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гармонізації законодавства в сфері порівняльної реклами з правом Європейського Союзу (реєстр.№ 8515) прийнято за основу докладніше
21 листопада 18:15
Процес формування складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення триває докладніше
08 листопада 13:05
Акценти засідання: підтримка законопроектів щодо забезпечення прозорості фінансування ЗМІ і власності провайдерів та належне вирішення питань інформаційної безпеки прикордонних територій докладніше
18 жовтня 09:30
Комітет розглянув законопроекти у сфері реклами та заслухав звіт Міністерства інформаційної політики докладніше
04 жовтня 16:04
Про загрозу поширення мови ворожнечі, запобігання насильству щодо мас-медіа та необхідність ефективної протидії нападам на журналістів під час виконання ними своїх професійних обов’язків докладніше
02 жовтня 15:34
Комітет підтримав законопроект щодо посилення інформаційної безпеки та протидії державі-агресору в інформаційній сфері докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Протоколи засідань Комітету 2016 рік

16 жовтня 2012, 10:25

Протокол № 73 від 16.10.2012

Комітет з питань свободи слова та інформації

 

 

 

                                                                                          73

 

                                                                         16          жовтня           12

 

 

      Головує:  голова комітету СТЕЦЬ Ю.Я.

 

 

       Присутні народні депутати України: БОНДАРЕНКО О.А., МУЦ О.П., КОНДРАТЮК О.К., УКОЛОВ В.О., АБДУЛЛІН О.Р., ФЕДУН О.Л.

 

 

        Відсутні народні депутати України: ГОЛУБ О.В., ЛАНДІК В.І., БАГРАЄВ М.Г.

 

 

Присутні: завідувач секретаріату комітету М.Козлов, головний консультант секретаріату комітету С.Самойленко, старші консультанти секретаріату комітету М.Шамота, М.Андріуца.

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1.     Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» (щодо аналогів наркотичних засобів та психотропних речовин), в частині щодо реклами наркотичних засобів і психотропних речовин (реєстр. № 7581 від 27.12.2010р., внесений народними депутатами України С.Шевчуком та інш.).

          2. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення кібернетичної безпеки України (реєстр.№ 11125 від 31.08.2012р., внесений народним депутатом України А.Деркачем).

 

 

Порядок денний затверджено одноголосно.

 

Слухали: 1. Слухали інформацію голови комітету Ю.Стеця про проект Закону про внесення змін до Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» (щодо аналогів наркотичних засобів та психотропних речовин), в частині щодо реклами наркотичних засобів і психотропних речовин (реєстр. № 7581 від 27.12.2010р., внесений народними депутатами України С.Шевчуком та інш.).

 

Виступили:  О.БОНДАРЕНКО,  В.УКОЛОВ,  О.МУЦ

 

Вирішили:

 

Розглянувши проект Закону про внесення зміни до Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» (щодо аналогів наркотичних засобів та психотропних речовин), в частині щодо реклами наркотичних засобів і психотропних речовин, комітет вирішив:

запропонувати Комітету з питань охорони здоров’я рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду в першому читанні законопроект відхилити.

 

Голосували: “за” – 4

                      “проти” – 3

                      “утримались” - 0

 

 

Рішення прийнято.

 

 

 

Слухали: 2. Слухали інформацію голови комітету Ю.Стеця про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення кібернетичної безпеки України (реєстр. № 11125 від 31.08.2012р., внесений народним депутатом України А.Деркачем).

 

Виступили: О.БОНДАРЕНКО, О.КОНДРАТЮК, В.УКОЛОВ, О.АБДУЛЛІН, О.ФЕДУН

 

Вирішили:

 

Розглянувши проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення кібернетичної безпеки України (реєстр. № 11125 від 31.08.2012р.,ь внесений народним депутатом України А.Деркачем), комітет вирішив:

запропонувати Комітету з питань національної безпеки і оборони рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду в першому читанні законопроект повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

 

Голосували: “за” – 4

                      “проти” – 3

                      “утримались” -  0

 

 

Рішення прийнято.

 

 

 

 

 

 

Голова Комітету                                                      Юрій СТЕЦЬ