Анонси подій

Перейти до розділу
21 березня 17:43
4 квітня 2018 року відбудеться чергове засідання Комітету докладніше
22 березня 10:32
21 березня 2018 року Комітет здійснив обговорення законопроектів та аналіз актуальних проблем суспільства, які впливають на стан інформаційної сфери  


докладніше
15 березня 10:55
Комітет позитивно оцінив роботу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2017 рік  


докладніше
13 лютого 11:01
Голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Вікторія Сюмар провела особистий прийом громадян
докладніше
09 лютого 12:38
Нарада щодо розвитку друкованих ЗМІ докладніше
08 лютого 09:51
Комітет розглянув низку питань, які стосується як інформаційної сфери, так і соціальної політики, адміністративного законодавства, діяльності правоохоронних органів, національної безпеки і оборони докладніше
18 січня 12:51
Плани на наступну сесію і перші цьогорічні рішення: стан інформаційної сфери вимагає закріплення й поглиблення попередніх напрацювань докладніше
20 грудня 17:17
На останньому засіданні цього року найбільше уваги приділено питанням розвитку дитячого телебачення, створення україномовних версій іноземних телеканалів, удосконалення висвітлення діяльності органів влади докладніше
13 грудня 10:46
Другий рік реформування друкованих засобів масової інформації докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Протоколи засідань Комітету 2016 рік

16 жовтня 2012, 10:25

Протокол № 73 від 16.10.2012

Комітет з питань свободи слова та інформації

 

 

 

                                                                                          73

 

                                                                         16          жовтня           12

 

 

      Головує:  голова комітету СТЕЦЬ Ю.Я.

 

 

       Присутні народні депутати України: БОНДАРЕНКО О.А., МУЦ О.П., КОНДРАТЮК О.К., УКОЛОВ В.О., АБДУЛЛІН О.Р., ФЕДУН О.Л.

 

 

        Відсутні народні депутати України: ГОЛУБ О.В., ЛАНДІК В.І., БАГРАЄВ М.Г.

 

 

Присутні: завідувач секретаріату комітету М.Козлов, головний консультант секретаріату комітету С.Самойленко, старші консультанти секретаріату комітету М.Шамота, М.Андріуца.

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1.     Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» (щодо аналогів наркотичних засобів та психотропних речовин), в частині щодо реклами наркотичних засобів і психотропних речовин (реєстр. № 7581 від 27.12.2010р., внесений народними депутатами України С.Шевчуком та інш.).

          2. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення кібернетичної безпеки України (реєстр.№ 11125 від 31.08.2012р., внесений народним депутатом України А.Деркачем).

 

 

Порядок денний затверджено одноголосно.

 

Слухали: 1. Слухали інформацію голови комітету Ю.Стеця про проект Закону про внесення змін до Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» (щодо аналогів наркотичних засобів та психотропних речовин), в частині щодо реклами наркотичних засобів і психотропних речовин (реєстр. № 7581 від 27.12.2010р., внесений народними депутатами України С.Шевчуком та інш.).

 

Виступили:  О.БОНДАРЕНКО,  В.УКОЛОВ,  О.МУЦ

 

Вирішили:

 

Розглянувши проект Закону про внесення зміни до Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» (щодо аналогів наркотичних засобів та психотропних речовин), в частині щодо реклами наркотичних засобів і психотропних речовин, комітет вирішив:

запропонувати Комітету з питань охорони здоров’я рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду в першому читанні законопроект відхилити.

 

Голосували: “за” – 4

                      “проти” – 3

                      “утримались” - 0

 

 

Рішення прийнято.

 

 

 

Слухали: 2. Слухали інформацію голови комітету Ю.Стеця про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення кібернетичної безпеки України (реєстр. № 11125 від 31.08.2012р., внесений народним депутатом України А.Деркачем).

 

Виступили: О.БОНДАРЕНКО, О.КОНДРАТЮК, В.УКОЛОВ, О.АБДУЛЛІН, О.ФЕДУН

 

Вирішили:

 

Розглянувши проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення кібернетичної безпеки України (реєстр. № 11125 від 31.08.2012р.,ь внесений народним депутатом України А.Деркачем), комітет вирішив:

запропонувати Комітету з питань національної безпеки і оборони рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду в першому читанні законопроект повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

 

Голосували: “за” – 4

                      “проти” – 3

                      “утримались” -  0

 

 

Рішення прийнято.

 

 

 

 

 

 

Голова Комітету                                                      Юрій СТЕЦЬ