Анонси подій

Перейти до розділу
14 червня 09:40
20 червня 2018 року відбудеться чергове засідання Комітету докладніше
07 червня 15:33
Про перенесення виїзного засідання Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики докладніше
06 червня 18:15
Позитивна динаміка нарощування українського мовлення на Одещині дає підстави для оптимізму при подальшому вирішенні подібних питань в інших проблемних регіонах докладніше
23 травня 18:00
Комітет вважає безперспективними спроби завадити здійсненню ним контрольних функцій у сфері захисту професійних прав журналістів та має намір глибоко проаналізувати стан радіомовлення в Україні докладніше
23 травня 16:01
Заява Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики докладніше
21 травня 17:15
Громадська рада при Комітеті свободи слова та інформаційної політики обговорила питання реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ та безпеки журналістів. докладніше
16 травня 18:15
Серед прийнятих на засіданні – рішення, які стосуються подальшої долі законопроектів інформаційної сфери, а також внеску Комітету у вирішення поточних питань загальнодержавного значення докладніше
15 травня 18:00
Круглий стіл «Влада і суспільство: інформування проти маніпулювання»: визначено основні виклики інформаційної політики в умовах гібридної війни докладніше
19 квітня 11:52
Комітет обговорив з представниками індустрії можливості урізноманітнення форматів суспільного мовлення докладніше
12 квітня 09:41
Рекомендації CM/Rec(2018)11 Комітету Міністрів державам-членам щодо плюралізму медіа та прозорості медіавласності (Ухвалено Комітетом Міністрів 7 березня 2018 року на 1309-му засіданні Заступників Міністрів) докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Протоколи засідань Комітету 2016 рік

16 жовтня 2012, 10:25

Протокол № 73 від 16.10.2012

Комітет з питань свободи слова та інформації

 

 

 

                                                                                          73

 

                                                                         16          жовтня           12

 

 

      Головує:  голова комітету СТЕЦЬ Ю.Я.

 

 

       Присутні народні депутати України: БОНДАРЕНКО О.А., МУЦ О.П., КОНДРАТЮК О.К., УКОЛОВ В.О., АБДУЛЛІН О.Р., ФЕДУН О.Л.

 

 

        Відсутні народні депутати України: ГОЛУБ О.В., ЛАНДІК В.І., БАГРАЄВ М.Г.

 

 

Присутні: завідувач секретаріату комітету М.Козлов, головний консультант секретаріату комітету С.Самойленко, старші консультанти секретаріату комітету М.Шамота, М.Андріуца.

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1.     Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» (щодо аналогів наркотичних засобів та психотропних речовин), в частині щодо реклами наркотичних засобів і психотропних речовин (реєстр. № 7581 від 27.12.2010р., внесений народними депутатами України С.Шевчуком та інш.).

          2. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення кібернетичної безпеки України (реєстр.№ 11125 від 31.08.2012р., внесений народним депутатом України А.Деркачем).

 

 

Порядок денний затверджено одноголосно.

 

Слухали: 1. Слухали інформацію голови комітету Ю.Стеця про проект Закону про внесення змін до Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» (щодо аналогів наркотичних засобів та психотропних речовин), в частині щодо реклами наркотичних засобів і психотропних речовин (реєстр. № 7581 від 27.12.2010р., внесений народними депутатами України С.Шевчуком та інш.).

 

Виступили:  О.БОНДАРЕНКО,  В.УКОЛОВ,  О.МУЦ

 

Вирішили:

 

Розглянувши проект Закону про внесення зміни до Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» (щодо аналогів наркотичних засобів та психотропних речовин), в частині щодо реклами наркотичних засобів і психотропних речовин, комітет вирішив:

запропонувати Комітету з питань охорони здоров’я рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду в першому читанні законопроект відхилити.

 

Голосували: “за” – 4

                      “проти” – 3

                      “утримались” - 0

 

 

Рішення прийнято.

 

 

 

Слухали: 2. Слухали інформацію голови комітету Ю.Стеця про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення кібернетичної безпеки України (реєстр. № 11125 від 31.08.2012р., внесений народним депутатом України А.Деркачем).

 

Виступили: О.БОНДАРЕНКО, О.КОНДРАТЮК, В.УКОЛОВ, О.АБДУЛЛІН, О.ФЕДУН

 

Вирішили:

 

Розглянувши проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення кібернетичної безпеки України (реєстр. № 11125 від 31.08.2012р.,ь внесений народним депутатом України А.Деркачем), комітет вирішив:

запропонувати Комітету з питань національної безпеки і оборони рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду в першому читанні законопроект повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

 

Голосували: “за” – 4

                      “проти” – 3

                      “утримались” -  0

 

 

Рішення прийнято.

 

 

 

 

 

 

Голова Комітету                                                      Юрій СТЕЦЬ