Анонси подій

Перейти до розділу
19 вересня 17:09
3 жовтня 2018 року відбудеться чергове засідання Комітету докладніше
21 вересня 16:57
Про результати засідання Комітету 19 вересня 2018 року докладніше
17 вересня 16:45
17 вересня 2018 року член Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Григорій Шверк провів особистий прийом громадян докладніше
05 вересня 16:50
Комітет підтримав законопроекти щодо протидії ворожій пропаганді й покращення інформування громадян України, а також обговорив нові виклики у сфері свободи слова докладніше
07 серпня 09:15
ЗВЕРНЕННЯ КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДО МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У ЗВ’ЯЗКУ З ВБИВСТВОМ ЖУРНАЛІСТА ОРХАНА ДЖЕМАЛЯ докладніше
27 липня 09:15
Список кандидатів на посаду члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення докладніше
12 липня 12:59
12 липня 2018 року відбулося засідання Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики докладніше
11 липня 16:45
Комітет підвів підсумки та затвердив план діяльності на наступну сесію докладніше
11 липня 08:30
Заява Комітету стосовно Рішення щодо впорядкування роботи журналістів і технічних працівників засобів масової інформації, акредитованих в Верховній Раді України докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Протоколи засідань Комітету 2016 рік

05 липня 2013, 10:25

Протокол № 13 від 05.07.2013

  Комітет з питань свободи слова та інформації

 

 

 

                                                                                                13

 

                                                                                         05         липня           13

 

 

      Головує:  голова комітету ТОМЕНКО М.В.

 

       Присутні народні депутати України: БАГРАЄВ М.Г.,  МІРОШНИЧЕНКО І.М., РАУПОВ Р.Б., КНЯЖИЦЬКИЙ М.Л., КОНДРАТЮК О.К., АБДУЛЛІН О.Р.

 

        Відсутні народні депутати України:  БОНДАРЕНКО О.А., ГОЛУБ О.В., СТЕЦЬ Ю.Я.

 

Присутні: завідувач секретаріату комітету М.Козлов, головні консультанти секретаріату комітету М.Андріуца, Я.Глиняна, Л.Блищик, С.Самойленко.

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1. Про розгляд додаткової таблиці до проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо уточнення сфери застосування Закону та удосконалення окремих положень), (реєстр. № 0944 від 12.12.2012 р.).

 

Порядок денний зі змінами затверджено одноголосно.

 

Слухали: 1. Слухали інформацію голови підкомітету з питань реклами О.Кондратюк про розгляд додаткової таблиці до проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо уточнення сфери застосування Закону та удосконалення окремих положень), (реєстр. № 0944 від 12.12.2012 р.)

 

Виступили: М.БАГРАЄВ, М.ТОМЕНКО, О.АБДУЛЛІН, Р.РАУПОВ, М.КНЯЖИЦЬКИЙ

 

Вирішили:

Розглянувши додаткову, підготовлену до розгляду в другому читанні  порівняльну таблицю до проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо уточнення сфери застосування Закону та удосконалення окремих положень),  комітет вирішив:

 

Поправку шістдесяту народного депутата України О.Кондратюк – врахувати частково та викласти в такій редакції:

 

«Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, крім абзацу сорок першого пункту 5 Розділу I цього Закону, який набирає чинності з 1 січня 2016 року.

Встановити, що через шість місяців з дати набрання чинності цим Законом до 31 грудня 2015 року включно зовнішня реклама повинна розміщуватись вздовж проїжджої частини вулиць і доріг на відстані не менше ніж 50 метрів від встановленої зовнішньої реклами, а у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування - на відстані не менше ніж 500 метрів.

Встановити мораторій на видачу нових документів дозвільного характеру на розміщення зовнішньої реклами до 1 січня 2016 року.

2. До приведення законодавства України у відповідність із цим Законом акти законодавства застосовуються в частині, що не суперечить цьому Закону.

3. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1) у Законі України «Про автомобільні дороги» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2005, № 51, ст.556) статтю 38 викласти у такій редакції:

«Стаття 38. Розміщення рекламоносіїв на автомобільних дорогах.

Відносини, які виникають під час розміщення рекламоносіїв у межах смуги відведення автомобільних доріг, регулюються Законом України «Про рекламу».

2) Пункт 110 Переліку документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, затвердженого Законом України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, № 47, ст.532), викласти у такій редакції:

«110. Погодження на розміщення зовнішньої реклами у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування».

4. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону».

 

Рішення прийнято одноголосно.

 

Голова Комітету                                                      Микола ТОМЕНКО

 

 

 

Секретар Комітету                                                 Олександр ГОЛУБ