Анонси подій

Перейти до розділу
05 грудня 17:15
19 грудня 2018 року відбудеться чергове засідання Комітету докладніше
06 грудня 16:07
Комітет підтримав запровадження передвиборного мораторію на перевірки ЗМІ та розглянув низку невідкладних законопроектів, головними при розгляді яких є інші комітети докладніше
05 грудня 18:04
Звернення Комітету до міжнародних організацій щодо застосування так званих санкцій Російською Федерацією проти українського журналіста Віталія Портникова докладніше
23 листопада 10:00
Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гармонізації законодавства в сфері порівняльної реклами з правом Європейського Союзу (реєстр.№ 8515) прийнято за основу докладніше
21 листопада 18:15
Процес формування складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення триває докладніше
08 листопада 13:05
Акценти засідання: підтримка законопроектів щодо забезпечення прозорості фінансування ЗМІ і власності провайдерів та належне вирішення питань інформаційної безпеки прикордонних територій докладніше
18 жовтня 09:30
Комітет розглянув законопроекти у сфері реклами та заслухав звіт Міністерства інформаційної політики докладніше
04 жовтня 16:04
Про загрозу поширення мови ворожнечі, запобігання насильству щодо мас-медіа та необхідність ефективної протидії нападам на журналістів під час виконання ними своїх професійних обов’язків докладніше
02 жовтня 15:34
Комітет підтримав законопроект щодо посилення інформаційної безпеки та протидії державі-агресору в інформаційній сфері докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Протоколи засідань Комітету 2016 рік

05 липня 2013, 10:25

Протокол № 13 від 05.07.2013

  Комітет з питань свободи слова та інформації

 

 

 

                                                                                                13

 

                                                                                         05         липня           13

 

 

      Головує:  голова комітету ТОМЕНКО М.В.

 

       Присутні народні депутати України: БАГРАЄВ М.Г.,  МІРОШНИЧЕНКО І.М., РАУПОВ Р.Б., КНЯЖИЦЬКИЙ М.Л., КОНДРАТЮК О.К., АБДУЛЛІН О.Р.

 

        Відсутні народні депутати України:  БОНДАРЕНКО О.А., ГОЛУБ О.В., СТЕЦЬ Ю.Я.

 

Присутні: завідувач секретаріату комітету М.Козлов, головні консультанти секретаріату комітету М.Андріуца, Я.Глиняна, Л.Блищик, С.Самойленко.

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1. Про розгляд додаткової таблиці до проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо уточнення сфери застосування Закону та удосконалення окремих положень), (реєстр. № 0944 від 12.12.2012 р.).

 

Порядок денний зі змінами затверджено одноголосно.

 

Слухали: 1. Слухали інформацію голови підкомітету з питань реклами О.Кондратюк про розгляд додаткової таблиці до проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо уточнення сфери застосування Закону та удосконалення окремих положень), (реєстр. № 0944 від 12.12.2012 р.)

 

Виступили: М.БАГРАЄВ, М.ТОМЕНКО, О.АБДУЛЛІН, Р.РАУПОВ, М.КНЯЖИЦЬКИЙ

 

Вирішили:

Розглянувши додаткову, підготовлену до розгляду в другому читанні  порівняльну таблицю до проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо уточнення сфери застосування Закону та удосконалення окремих положень),  комітет вирішив:

 

Поправку шістдесяту народного депутата України О.Кондратюк – врахувати частково та викласти в такій редакції:

 

«Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, крім абзацу сорок першого пункту 5 Розділу I цього Закону, який набирає чинності з 1 січня 2016 року.

Встановити, що через шість місяців з дати набрання чинності цим Законом до 31 грудня 2015 року включно зовнішня реклама повинна розміщуватись вздовж проїжджої частини вулиць і доріг на відстані не менше ніж 50 метрів від встановленої зовнішньої реклами, а у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування - на відстані не менше ніж 500 метрів.

Встановити мораторій на видачу нових документів дозвільного характеру на розміщення зовнішньої реклами до 1 січня 2016 року.

2. До приведення законодавства України у відповідність із цим Законом акти законодавства застосовуються в частині, що не суперечить цьому Закону.

3. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1) у Законі України «Про автомобільні дороги» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2005, № 51, ст.556) статтю 38 викласти у такій редакції:

«Стаття 38. Розміщення рекламоносіїв на автомобільних дорогах.

Відносини, які виникають під час розміщення рекламоносіїв у межах смуги відведення автомобільних доріг, регулюються Законом України «Про рекламу».

2) Пункт 110 Переліку документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, затвердженого Законом України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, № 47, ст.532), викласти у такій редакції:

«110. Погодження на розміщення зовнішньої реклами у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування».

4. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону».

 

Рішення прийнято одноголосно.

 

Голова Комітету                                                      Микола ТОМЕНКО

 

 

 

Секретар Комітету                                                 Олександр ГОЛУБ