Анонси подій

Перейти до розділу
05 грудня 17:15
19 грудня 2018 року відбудеться чергове засідання Комітету докладніше
06 грудня 16:07
Комітет підтримав запровадження передвиборного мораторію на перевірки ЗМІ та розглянув низку невідкладних законопроектів, головними при розгляді яких є інші комітети докладніше
05 грудня 18:04
Звернення Комітету до міжнародних організацій щодо застосування так званих санкцій Російською Федерацією проти українського журналіста Віталія Портникова докладніше
23 листопада 10:00
Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гармонізації законодавства в сфері порівняльної реклами з правом Європейського Союзу (реєстр.№ 8515) прийнято за основу докладніше
21 листопада 18:15
Процес формування складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення триває докладніше
08 листопада 13:05
Акценти засідання: підтримка законопроектів щодо забезпечення прозорості фінансування ЗМІ і власності провайдерів та належне вирішення питань інформаційної безпеки прикордонних територій докладніше
18 жовтня 09:30
Комітет розглянув законопроекти у сфері реклами та заслухав звіт Міністерства інформаційної політики докладніше
04 жовтня 16:04
Про загрозу поширення мови ворожнечі, запобігання насильству щодо мас-медіа та необхідність ефективної протидії нападам на журналістів під час виконання ними своїх професійних обов’язків докладніше
02 жовтня 15:34
Комітет підтримав законопроект щодо посилення інформаційної безпеки та протидії державі-агресору в інформаційній сфері докладніше
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Протоколи засідань Комітету 2016 рік

31 серпня 2015, 10:25

Протокол № 26 від 31.08.2015

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики

 

 

 

26

 

31           серпня           15

 

 

 

      Головує:  голова комітету СЮМАР В.П.

 

     Присутні народні депутати України: ЧЕРВАКОВА О.В., СТЕЦЕНКО Д.О., ВИСОЦЬКИЙ С.В., ОНУФРИК Б.С., СОЧКА О.О.

 

       Відсутні народні депутати України: КОНДРАТЮК О.К., ОПАНАСЕНКО О.В., АБДУЛЛІН О.Р., ПАВЛЕНКО Ю.О.

 

      На засідання запрошені: Стець Юрій Ярославович – Міністр  інформаційної політики України; Біденко Артем Ігорович – заступник  Міністра інформаційної політики України – Керівник Апарату; Головенко Роман Богданович – керівник  правових проектів Інституту масової інформації.

 

Присутні: завідувач секретаріату комітету М.Козлов, заступник завідувача секретаріату комітету Ф.Гриценко, головні консультанти секретаріату комітету М.Андріуца, Я.Глиняна, Л.Блищик, П.Селецький,  старший консультант секретаріату комітету О.Петренко.

 

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 

1. Проект Закону про систему іномовлення України (реєстр. № 2334а від 13.07.2015р., внесений Кабінетом Міністрів України).

          2. Про затвердження плану роботи Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики на третю сесію (вересень 2015р. -  січень 2016р.).

3. Про затвердження розкладу засідань Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики на III сесію Верховної Ради України VIII скликання.

4. Про затвердження плану-графіку участі представників депутатських фракцій, груп і народних депутатів України, які не входять до складу жодної фракції чи групи, у щотижневих 45-хвилинних телепередачах впродовж третьої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

5. Про затвердження плану-графіку участі представників депутатських фракцій, груп і народних депутатів України, які не входять до складу жодної фракції чи групи, у прямих щотижневих трансляціях, щочетверга, у проміжку часу між 18 та 23 годинами, 45-хвилинних тематичних передач Національної радіокомпанії України впродовж третьої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

 

Порядок денний затверджено одноголосно.

 

 

 

Слухали:1. Слухали голову комітету В.Сюмар про проект Закону про проект Закону про систему іномовлення України (реєстр. № 2334а від 13.07.2015р., внесений Кабінетом Міністрів України).

 

Виступили:   ЧЕРВАКОВА О.В., СТЕЦЬ Ю.Я.

 

Вирішили:

 

Розглянувши проект Закону про проект Закону про систему іномовлення України (реєстр. № 2334а від 13.07.2015р., внесений Кабінетом Міністрів України), Комітет вирішив:

 

рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні проект Закону про систему іномовлення України прийняти за основу та у відповідності до частини 2 статті 116 Регламенту Верховної Ради України скоротити строки підготовки його до другого читання.

 

Рішення прийнято одноголосно.

 

 

Слухали:2. Слухали інформацію голови комітету В.Сюмар про затвердження плану роботи Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики на третю сесію (вересень 2015р. -  січень 2016р.).

 

Вирішили:

 

Народні депутати України - члени комітету затвердили план роботи Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики на період третьої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

 

         Рішення прийнято одноголосно.

 

Слухали:3. Слухали інформацію голови комітету В.Сюмар про затвердження розкладу засідань Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики на III сесію Верховної Ради України VIII скликання.

 

Вирішили:

 

Народні депутати України - члени комітету затвердили розклад засідань Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики на третю сесію Верховної Ради України восьмого скликання.

 

РОЗКЛАД*

засідань Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики
на третю сесію Верховної Ради України восьмого скликання **

 

Дата проведення засідання

Місяць

Дата

Вересень

2

16

 

Жовтень

7

14

 

Листопад

4

11

25

Грудень

9

23

 

Січень

 

13

 

 

*підготовлено відповідно до частини третьої статті 43 Закону України "Про комітети Верховної Ради України".

**підготовлено відповідно до Постанови Верховної Ради України від 16.07.2015 № 625-VIII «Про календарний план проведення третьої сесії Верховної Ради України восьмого скликання».

 

Рішення прийнято одноголосно.

 

 

Слухали:4. Слухали інформацію голови комітету В.Сюмар про затвердження плану-графіку участі представників депутатських фракцій, груп і народних депутатів України, які не входять до складу жодної фракції чи групи, у щотижневих 45-хвилинних телепередачах впродовж третьої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.  

 

Вирішили:

 

Розглянувши проект плану-графіку участі представників депутатських фракцій, груп і народних депутатів України, які не входять до складу жодної фракції чи групи, у щотижневих 45-хвилинних телепередачах впродовж третьої сесії Верховної Ради України восьмого скликання, Комітет вирішив:

затвердити зазначений план-графік та направити його копії депутатським фракціям, групам та народним депутатам України, які не входять до складу жодної фракції чи групи.

 

ПЛАН-ГРАФІК*

 

участі представників депутатських фракцій,
груп і народних депутатів України, які не входять до складу жодної фракції чи групи, у щотижневих 45-хвилинних телепередачах, трансляція яких забезпечується по суботах у проміжку часу між 18 та 23 годинами Національною телекомпанією України впродовж третьої сесії Верховної Ради України восьмого скликання**

 

Дата проведення передачі

Кількість представників парламентських об’єднань
(фракцій ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання, Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", Радикальної партії Олега Ляшка, політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України, груп "Воля народу", "Партія "Відродження") та народних депутатів, які не входять до складу жодної фракції чи групи

5, 12, 19, 26 вересня
2015 року

по 1 особі

3, 10, 17, 24, 31 жовтня
2015 року

по 1 особі

7, 14, 21, 28 листопада 2015 року

по 1 особі

5, 12, 19, 26 грудня
2015 року

по 1 особі

2, 9 січня
2016 року

по 1 особі

 

*підготовлено відповідно до абзацу третього пункту 3 та абзацу п’ятого пункту 5 Постанови Верховної Ради України від 27.11.2014 № 6-VIIІ «Про порядок висвітлення роботи Верховної Ради України восьмого скликання».

 

**підготовлено відповідно до Постанови Верховної Ради України від 16.07.2015 № 625-VIII «Про календарний план проведення третьої сесії Верховної Ради України восьмого скликання».

 

Рішення прийнято одноголосно.

 

Слухали:5. Слухали інформацію голови комітету В.Сюмар про затвердження плану-графіку участі представників депутатських фракцій, груп і народних депутатів України, які не входять до складу жодної фракції чи групи, у прямих щотижневих трансляціях, щочетверга, у проміжку часу між 18 та 23 годинами, 45-хвилинних тематичних передач Національної радіокомпанії України впродовж третьої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

 

Вирішили:

 

Розглянувши проект плану-графіку участі представників депутатських фракцій, груп і народних депутатів України, які не входять до складу жодної фракції чи групи, у прямих щотижневих трансляціях, щочетверга, у проміжку часу між 18 та 23 годинами, 45-хвилинних тематичних передач Національної радіокомпанії України впродовж третьої сесії Верховної Ради України восьмого скликання,  Комітет вирішив:

 

затвердити зазначений план-графік та направити його копії депутатським фракціям, групам та народним депутатам України, які не входять до складу жодної фракції чи групи.

 

ПЛАН-ГРАФІК*

 

участі представників депутатських фракцій, груп і народних депутатів України, які не входять до складу жодної фракції чи групи,
у прямих щотижневих трансляціях, щочетверга, у проміжку часу
між 18 та 23 годинами, 45-хвилинних тематичних передач Національної радіокомпанії України впродовж третьої сесії Верховної Ради України восьмого скликання **

 

Дата проведення передачі

Кількість представників парламентських об’єднань
(фракцій ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання, Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", Радикальної партії Олега Ляшка, політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України та груп "Воля народу", "Партія "Відродження") та народних депутатів, які не входять до складу жодної фракції чи групи

3, 10, 17, 24 вересня
2015 року

по 1 особі

1, 8, 15, 22, 29 жовтня
2015 року

по 1 особі

5, 12, 19, 26 листопада 2015 року

по 1 особі

3, 10, 17, 24, 31 грудня
2015 року

по 1 особі

14 січня
2016 року

по 1 особі

 

*підготовлено на виконання абзацу третього пункту 4 Постанови Верховної Ради України від 27.11.2014 № 6-VIIІ «Про порядок висвітлення роботи Верховної Ради України восьмого скликання».

 

**підготовлено відповідно до Постанови Верховної Ради України від 16.07.2015 № 625-VIII «Про календарний план проведення третьої сесії Верховної Ради України восьмого скликання».

 

Рішення прийнято одноголосно.

 

 

Стенограма засідання Комітету додається.

 

 

 

 

 

 

Голова Комітету                                                   Вікторія СЮМАР

 

 

 

 

 

 

 

Секретар Комітету                                               Олена КОНДРАТЮК