ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту

Головна » Публікації, інтерв'ю

Мовлення на зарубіжну аудиторію має регулюватися окремим Законом
версія для друку
18 грудня 2014
Мовлення на зарубіжну аудиторію має регулюватися окремим Законом

такого висновку дійшли учасники  наради  з напрацювання концепції іномовлення, що відбулася 18 грудня  у  Комітеті з питань свободи слова  та інформаційної політики.

Запрошуючи до дискусії провідних медіа-експертів, юристів, представників  РНБО, МЗС, Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Національного інституту стратегічних досліджень України, керівників  державних телерадіоорганізацій Голова Комітету Вікторія Сюмар, зауважила, що для якнайшвидшого запуску іномовлення необхідно законодавчо врегулювати низку організаційних питань. Для цього є два шляхи: внести зміни до чинного Закону України «Про телебачення і радіомовлення» або ж напрацювати  окремий закон.

Очільниця Комітету наголосила, що особисто схиляється до другого варіанту і вважає, що закон про іномовлення має бути рамковим, визначити організаційні засади діяльності державних медіа-ресурсів, які планується створити на базі телеканалів УТР та БТБ та Всесвітньої служби українського радіо. Закон, на її переконання, повинен чітко врегулювати питання фінансування, управління, формування редакційної політики, затвердження статуту і т.і.  

         Результатом обміну думками стало рішення про подальшу спільну  роботу над проектом нового закону про іномовлення.

 

 

Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)