ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту
Стаття 15.

Цензура заборонена.

 

Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

 

Конституція України

 

 

Публікації, інтерв'ю
21.09.2016
Комітет розглянув звернення Наглядової ради НСТУ щодо бюрократичних викликів, які гальмують найважливішу реформу у сфері медіа та обговорив кандидатури на вакантну посаду члена Національної ради
У засіданні Комітету 21 вересня 2016 року взяли участь віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко, голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко, міністр інформаційної політики Юрій Стець, члени Наглядової ради НСТУ, представники менеджменту НТКУ, Державної фіскальної служби, офісів ЄС та Ради Європи в Україні, громадських організацій, журналісти.  далi»
16.09.2016
Перспективи розвитку мовлення громад в Україні обговорили 15 вересня 2016 року учасники слухань у Комітеті з питань свободи слова та інформаційної політики
У заході взяли участь очільник Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг, радник з питань захисту прав людини Представництва Європейського Союзу в Україні Танел Танг, експерт Ради Європи Стів Баклі, голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко, голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко, член Національної ради Сергій Костинський, народні депутати, представники громадських організацій, що працюють в медіа сфері, експерти інформаційного ринку, журналісти місцевих ЗМІ.   далi»
09.09.2016
ЗАЯВА Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики
Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики на черговому засіданні 07.09.2016 р. розглянув ситуацію, яка склалась навколо телеканалу "Інтер".  далi»
07.09.2016
Комітет наголошує на необхідності належного захисту законних прав журналістів та вважає за необхідне нагадати їм про відповідальне ставлення до стандартів професії
Перше в період п'ятої сесії парламенту засідання Комітету 7 вересня 2016 року розпочалося з аналізу ситуації, що склалася внаслідок подій 4 вересня 2016 року на телеканалі "Інтер". Про хід розслідування присутніх коротко поінформував представник Головного управління Національної поліції у м. Києві. Свою версію подій виклав директор ТОВ "Національні інформаційні системи", в офісі якої стався підпал. Відбулося обговорення, яке стосувалося не лише нападу на телеканал "Інтер", а й такої дражливої теми, як використання українських засобів масової інформації агресором в умовах розв'язаної проти України гібридної війни (це питання, як відомо, теж було заявлене у порядку денному засідання ).   далi»
06.08.2016
Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики оголошує відбір кандидатур на заміщення вакантної посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення
У зв'язку з достроковим припиненням повноважень члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Котенко К.С., призначеної за квотою Верховної Ради України, Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики відповідно до частини 20 статті 85 Конституції України, статті 210 Регламенту Верховної Ради України, частини 2 статті 5 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" оголошує відбір кандидатур на заміщення вакантної посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.   далi»

РЕКОМЕНДАЦІЇ
Стратегія розвитку законодавства України з питань свободи слова та діяльності ЗМІ відповідно до європейських стандартів
СТРАТЕГІЯ далi»
Концепція Закону про перехід України на цифрове мовлення
читати
Методичні рекомендації щодо практичного впровадження Закону України "Про доступ до публічної інформації"
читати
Науково-практичний коментар до Закону України "Про доступ до публічної інформації"
читати
Експертиза Ради Європи законопроекту про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації, реєстраційний № 1123 від 01.12.2014
Експертиза Ради Європи далi»
Концепція нової редакції Закону України "Про телебачення і радіомовлення"
читати
Анонси подій
Чергове засідання Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики відбудеться 05.10.2016 р. далi»
Методичні рекомендації з питань дотримання прав дитини засобами масової інформації
читати
Інформація про діяльність Комітету
Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики визнано найефективнішим серед парламентських комітетів далi»

Звіт про роботу Комітету за період другої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (лютий - липень 2015 року) далi»

Звіт про роботу Комітету за період третьої сесії Верховної Ради України восьмого скликання вересень 2015 р. - січень 2016 р. далi»
Розклад засідань Комітету
Розклад засідань Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики на четверту сесію Верховної Ради України VIII скликання далi»


Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)