ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту
Стаття 15.

Цензура заборонена.

 

Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

 

Конституція України

 

 

Публікації, інтерв'ю
21.07.2016
Звіт про роботу Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики за четверту сесію восьмого скликання (лютий - липень 2016 р.)
20.07.2016
Заява Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики з приводу загибелі журналіста Павла Шеремета
13.07.2016
Рішення Комітету про стан інформаційної безпеки в Луганській та Донецькій областях
15.06.2016
Комітет досягнув консенсусу в питанні запровадження квот на передачі державною мовою та розглянув низку законопроектів у сфері реклами і забезпечення права на інформацію
На засідання Комітету 15 червня 2016 року були винесені законопроекти, які стосуються забезпечення права на інформацію, відповідальності за порушення цього права, дотримання законодавства про рекламу при будівництві та доступі до генеральних планів населених пунктів, а також узгодження деяких законодавчих актів (зокрема - Закону "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів") із новим Законом України "Про державну службу".   далi»
01.06.2016
Комітет: у питанні своєчасного прийняття якісного закону щодо частки музичних творів державною мовою парламент зможе визначитися у пленарному режимі
Слідом за резонансним законопроектом № 3822, який за результатами розгляду на попередньому засіданні рекомендований до прийняття у першому читанні за основу, на засіданні 1 червня 2016 року Комітет розглянув альтернативний до нього проект № 3822-1, зареєстрований 25 травня 2016 року. Мова - про проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України (щодо частки музичних творів державною мовою в програмах телерадіоорганізацій)", внесений народними депутатами України О. Кондратюк, І. Геращенко, В. Севрюковим, Г. Шверком, О. Абдулліним, А.Лозовим, І. Крульком, О. Колгановою, О. Черваковою, Б. Березою. Альтернативний проект передбачає квоти на музичні твори із текстом державною мовою не лише для радіостанцій, а й для музично-розважальних телеканалів.   далi»

РЕКОМЕНДАЦІЇ
Стратегія розвитку законодавства України з питань свободи слова та діяльності ЗМІ відповідно до європейських стандартів
СТРАТЕГІЯ далi»
Концепція Закону про перехід України на цифрове мовлення
читати
Науково-практичний коментар до Закону України "Про доступ до публічної інформації"
читати
Методичні рекомендації щодо практичного впровадження Закону України "Про доступ до публічної інформації"
читати
Експертиза Ради Європи законопроекту про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації, реєстраційний № 1123 від 01.12.2014
Експертиза Ради Європи далi»
Концепція нової редакції Закону України "Про телебачення і радіомовлення"
читати
Методичні рекомендації з питань дотримання прав дитини засобами масової інформації
читати
Інформація про діяльність Комітету
Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики визнано найефективнішим серед парламентських комітетів далi»

Звіт про роботу Комітету за період другої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (лютий - липень 2015 року) далi»

Звіт про роботу Комітету за період третьої сесії Верховної Ради України восьмого скликання вересень 2015 р. - січень 2016 р. далi»
Розклад засідань Комітету
Розклад засідань Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики на четверту сесію Верховної Ради України VIII скликання далi»


Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)