Головна > Анонси Анонси подій
01 липня 2020, 14:30 ( Комітет )

1 липня 2020 року відбудеться чергове засідання Комітету з питань свободи слова

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

засідання Комітету Верховної Ради України

з питань свободи слова

 

1 липня 2020 року (середа) о 14.30 год.

(вул. Грушевського,26/1, готельний комплекс «Київ», 12-й поверх)

 

1. Про напад на журналістку телеканалу «Інтер» ? Діану Степаненко, яка 06 червня 2020 року записувала інтерв’ю для ток-шоу «Стосується кожного».

Доповідає: Н. Шуфрич

 

2. Про звернення головного редактора газети «Мир» ? Віктора Мачули, щодо можливих спроб утисків свободи слова в Дніпропетровській області.

Доповідає: Н. Шуфрич

 

3. Про звернення директорки ТОВ «А БІЗНЕС» – Наталії Бабаченко, щодо нападу на журналістку телеканалу «Відкритий» – Христину Малікову, який стався 18 червня 2020 року у продовольчому магазині «Асорті» міста Дніпра.

Доповідає: Є. Брагар

 

4. Про звернення директорки інформаційного агентства «Шарій.net» ? Алли Бондаренко, щодо надання роз’яснення стосовно реєстрації інформаційних агентств та правового статусу журналістів.

Доповідає: Н. Шуфрич

5. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про доступ до публічної інформації» щодо надання відповідей на запити (реєстр. № 3660 від 15.06.2020р., внесений народним депутатом України А. Остапенком).

Доповідає: Н. Шуфрич

 

6. Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за вчинення кримінальних правопорушень проти журналістів (реєстр. № 3633 від 11.06.2020р., внесений народним депутатом України А. Кожем’якіним).

Доповідає: Н. Шуфрич

 

7. Проект Постанови про урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України (реєстр. № 3721 від 23.06.2020р., внесений народним депутатом України Р. Стефанчуком).

Доповідає: Н. Шуфрич

 

8. Про інформацію щодо незаконного набуття та використання статусу журналіста.

Доповідає: С. Швець

 

9. Про звернення генерального директора ТОВ «Ера-Медіа» - Віталія Дикого, щодо оновлення складу Наглядової ради ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

Доповідає: Н. Шуфрич

 

10. Різне.

 

Голова Комітету                                            Нестор ШУФРИЧ

Корисні посилання: