Головна > Анонси Анонси подій
04 березня 2020, 14:30 ( Комітет )

4 березня 2020 року відбудеться чергове засідання Комітету з питань свободи слова

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

засідання Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова

 

4 березня 2020 року (середа) о 14.30. год.(вул. Грушевського, 26/1,

готельний комплекс «Київ», 12-й поверх)

 

1. Про перешкоджання журналістам газети «НикВести» бути присутніми на прес-конференції, яка відбулась 21 лютого 2020 року у приміщенні Миколаївської обласної державної адміністрації.

Доповідає: Н.Шуфрич

 

2. Про відкриття кримінальних проваджень за статтями 182 та 343 Кримінального кодексу України після подій, які мали місце 13 лютого 2020 року по вул.Сікорського, в результаті чого відбулось проведення допитів журналістів Марії Землянської та Дениса Бігуса.

Доповідає: А.Мотовиловець

 

3. Про напад на головного редактора Товариства з обмеженою відповідальністю «Інформаційне агентство «Корупція Інфо» Дмитра Разумовського.

Доповідає: Н.Шуфрич

 

4. Про індицент між журналістом ТОВ «Інформаційне агентство «Шарій.нет» Антоніною Бєлоглазовою та посадовими особами Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, який стався            26 лютого 2020 року у приміщенні НСК «Олімпійський».

Доповідає: Н.Шуфрич

 

5. Проект Постанови про зміни у складі Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо дотримання вимог законодавства під час зміни власників інформаційних телеканалів та забезпечення протидії інформаційному впливу Російської Федерації (реєстр. № 3064 від 13.02.2020р., внесений народним депутатом України О.Ткаченком).

Доповідає: Н.Шуфрич

 

     6. Про результат вивчення документів наданих шеф-редактором газети «Правовий контроль» Артуром Журбенко.

Доповідає: С.Швець

 

7. Про затвердження складу робочої групи з підготовки законодавчих ініціатив за наслідками парламентських слухань на тему: «Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення».

Доповідає: Т.Циба

 

8. Про затвердження Роз’яснень Комітету щодо прав журналістів на інформацію, проведення інтерв’ю та отримання коментарів посадових осіб.

Доповідає: Н.Шуфрич

 

9. Різне.

 

 

Голова Комітету                                                                                                 Нестор Шуфрич

Корисні посилання: