19 липня 2017, 17:06 ( Комітет )

Нарада щодо українських книжок для Сходу країни

19 липня 2017 року голова Комітету Вікторія Сюмар провела чергову нараду з державним секретарем Міністерства інформаційної політики України Артемом Біденком і представниками видавництв, на якій сформовано список книжок, які поїдуть до бійців АТО у військові частини, місцеві бібліотеки та навчальні заклади.

Така ідея народилася під час першої поїздки в зону проведення АТО. Вікторія Сюмар пообіцяла привезти військовим українські книжки. Під час другої поїздки в Інтерсіті завантажували величезні коробки з книжками, зібрані власними силами. Долучились члени Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики, секретар РНБО О.Турчинов, менеджери телеканалів «1+1», ICTV. Книжки розійшлись "на ура". Так народилася ідея проекту українська бібліотека.

У ході чергової поїздки на Схід країни вже на День Незалежності України запланована презентація першої партії книжок. Дякуючи підтримці видавців Олександра Красовицького (Folio), Івана Степуріна (Самміт-книга), Олега Свірка (Мега-Прес), до заходів долучатимуться також відомі українські автори. У ході візиту планується відвідати Краматорськ та Маріуполь, провести прес-конференції, а також зустрічі з прес-офіцерами, студентами.