14 березня 2017, 16:09 ( Комітет )

Список членів Комітету

Список народних депутатів, членів

Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики

 

№ п/п

Прізвище, імя, по-батькові

Посада

Звязок

Міський телефон

e-mail

1

СЮМАР

Вікторія

Петрівна

Голова Комітету

 

255-95-01

255-95-22

Siumar.Viktoriia@v.rada.gov.ua

2

ЧЕРВАКОВА

Ольга

Валеріївна

Перший заступник голови Комітету

 

255-95-04

Chervakova.Olha@v.rada.gov.ua

3

ВИСОЦЬКИЙ Сергій

Віталійович

Заступник голови  Комітету

 

255-95-13

Vysotskyi.Serhii@v.rada.gov.ua

4

ОПАНАСЕНКО Олександр Валерійович

Заступник голови  Комітету

 

255-95-14

Opanasenko.Oleksandr@v.rada.gov.ua

5

КОНДРАТЮК

Олена Костянтинівна

Секретар Комітету

 

255-95-12

Kondratiuk.Olena@v.rada.gov.ua

6

СТЕЦЕНКО

Дмитро Олександрович

Голова підкомітету з питань телебачення та  радіомовлення, друкованих  засобів масової інформації, інформаційних агентств та Інтернету

255-95-09

Stetsenko.Dmytro@v.rada.gov.ua

7

СОЧКА

Олександр Олександрович

Голова підкомітету з питань державної інформаційної політики та інформаційної безпеки

255-95-10

Sochka.Oleksandr@v.rada.gov.ua

8

АБДУЛЛІН

Олександр Рафкатович

Голова підкомітету з питань реклами

255-95-11

Abdullin.Oleksandr@v.rada.gov.ua

9

ПАВЛЕНКО

Юрій

Олексійович

Член Комітету

255-95-81

Pavlenko.Yurii@v.rada.gov.ua

10

ОНУФРИК

Богдан

Семенович

Член Комітету

255-95-15

Onufryk.Bohdan@v.rada.gov.ua

11

ШВЕРК Григорій Аронович

Член Комітету

255-26-10

Shverk.Hryhorii@rada.gov.ua

 

12

СЕВРЮКОВ Владислав Володимирович

Член Комітету

255-95-92

sevriukov@rada.gov.ua

 

13

Бендюженко Федір Володимирович

Член Комітету

 

bendiuzhenko@v.rada.gov.ua