14 березня 2017, 16:09 ( Комітет )

Список членів Комітету

Список народних депутатів України-членів

Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Контактні дані

Міський телефон

e-mail

1.                  

СЮМАР
Вікторія Петрівна

Голова Комітету

255-95-01
255-95-22

Siumar.Viktoriia@v.rada.gov.ua

2.                  

ЧЕРВАКОВА
Ольга Валеріївна

Перший заступник голови Комітету 

255-95-04

Chervakova.Olha@v.rada.gov.ua

3.                  

ВИСОЦЬКИЙ
Сергій Віталійович

Заступник голови  Комітету 

255-95-13

Vysotskyi.Serhii@v.rada.gov.ua

4.                  

ОПАНАСЕНКО
Олександр Валерійович

Заступник голови Комітету

255-95-14

Opanasenko.Oleksandr@v.rada.gov.ua

5.                  

КОНДРАТЮК
Олена Костянтинівна

Секретар Комітету

255-95-12

Kondratiuk.Olena@v.rada.gov.ua

6.                  

СТЕЦЕНКО
Дмитро Олександрович

Голова підкомітету з питань телебачення та  радіомовлення, друкованих  засобів масової інформації, інформаційних агентств та Інтернету

255-95-09

Stetsenko.Dmytro@v.rada.gov.ua

7.                  

СОЧКА
Олександр Олександрович

Голова підкомітету з питань державної інформаційної політики та інформаційної безпеки

255-95-10

Sochka.Oleksandr@v.rada.gov.ua

8.                  

АБДУЛЛІН
Олександр Рафкатович

Голова підкомітету з питань реклами

255-95-11

Abdullin.Oleksandr@v.rada.gov.ua

9.                  

БЕНДЮЖЕНКО
Федір Володимирович

Член Комітету

255-45-10

bendiuzhenko@v.rada.gov.ua

10.             

ОНУФРИК
Богдан Семенович

Член Комітету

255-95-15

Onufryk.Bohdan@v.rada.gov.ua

11.             

СЕВРЮКОВ
Владислав Володимирович

Член Комітету

255-95-92

sevriukov@rada.gov.ua

12.             

ПАВЛЕНКО
Юрій Олексійович

Член Комітету

255-95-81

Pavlenko.Yurii@v.rada.gov.ua

13.             

ШВЕРК
Григорій Аронович

Член Комітету

255-26-10

Shverk.Hryhorii@rada.gov.ua

 

Корисні посилання: